facebook shtwitter shyoutube sh
ΚαιρόςΑθλητικά by OlympiasportsΠολιτισμόςΠολιτισμόςLIfestyleΕπιχειρηματικό ΠάρκοΠεριβάλλον

anodos20180820

kaisaris 20180902

sotiropoulos skoubouri vets

Γ' Εθνική: Πρεμιέρα με τοπικό ντέρμπι για την Ηλεία

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής. Στην πρεμιέρα του 6ου ομίλου όπου συμμετέχουν οι Ηλειακές ομάδες, βγήκε τοπικό ντέρμπι ανάμεσα στη Νίκη Τραγανού και τον Αστέρα Αμαλιάδας, ενώ Πανηλειακός και ΠΑΟΒ αγωνίζονται εκτός με Θύελλα Ραφήνας και Διαγόρα Βραχνεΐκων.

Η σέντρα στο νέο πρωτάθλημα θα γίνει στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης τις 4μ.μ..

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής στον 6ο Όμιλο

Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος

Ιάλυσος – Παλληνιακός

Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΠΑΟ Βάρδας

Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας

Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής

Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός

Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η αγωνιστική

Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου

Παναιγιάλειος – Ιάλυσος

Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού

ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός

Αστέρας Αμαλιάδας – Θύελλα Ραφήνας

Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

3η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαρναϊκός

Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας

Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανμοβριακός

4η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Διαγόρας Ρόδου

Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού

Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανηλειακός

5η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου – Νίκη Τραγανού

Πανμοβριακός – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Θύελλα Ραφήνας – Ιάλυσος

Πανηλειακός – Αχαρναϊκός

Φοίβος Κρεμαστής – Παναιγιάλειος

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληνιακός

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η αγωνιστική

Πανμοβριακός – Διαγόρας Ρόδου

Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Πανηλειακός

Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής

Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παλληνιακός

7η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας

Πανηλειακός-Πανμοβριακός

Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων

ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος

Παλληνιακός-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η αγωνιστική

Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου

Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής

Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας

Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παλληνιακός

Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος

Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής

Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός – Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ιάλυσος – Αχαρναϊκός

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η αγωνιστική

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου

Φοίβος Κρεμαστής – ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός – Παλληνιακός

Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος

Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ιάλυσος

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Ρόδου – ΠΑΟ Βάρδας

Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος – Πανηλειακός

Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας

Ιάλυσος – Πανμοβριακός

Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

12η αγωνιστική

Παλληνιακός – Διαγόρας Ρόδου

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος

Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός

Πανηλειακός – Ιάλυσος

Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – Παλληνιακός

Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας

Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Φοίβος Κρεμαστής

Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός

Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

Πηγή

ilialive.gr