12|05
2019
08:17

Δήμος Πύργου: Όλοι οι υποψήφιοι που ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο

Διαβάστε τα ονόματα με τους υποψήφιους όλων των συνδυασμών στο δήμο Πύργου και τις τοπικές κοινότητες

ΜΠΟΡΟΥΜΕ - ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΝΝΗΣ

ΚΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΣΚΟΥΦΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΧΡΥΣΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΦΡΑΓΚΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΝΟΣ) του ΗΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΚΛΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ-ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΦΑΚΑΛΟΥ ΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΗΤΣΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΓΚΙΝΤΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΔΗΜΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΡΟΓΚΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΚΑΛΑΜΠΡΕΖΟΥ- ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
13. ΚΑΠΑΡΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
15. ΚΑΤΕΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΚΛΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
17. ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
18. ΜΑΤΣΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
20. ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21. ΜΟΥΡΤΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
25. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
26. ΠΑΣΧΑΛΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΗ
27. ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
29. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
30. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
31. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
32. ΤΡΟΧΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
33. ΤΣΑΜΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΗΛΙΑ
34. ΦΑΜΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
35. ΦΙΝΤΡΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
36. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΧΙΛΛΕΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΛΙΒΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  6. ΝΤΟΥΜΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΠΑΝΟΥ
  2. ΖΙΑΤΑ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΞΕΝΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΙΑΡΔΑΝΟΥ

1. ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. KAΚΑΡAKHΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ
3. ΚΑΛΛΙΜΩΡΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΡΑΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΑΒΑ) του ΗΛΙΑ
6. ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
10. ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΖΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΖΟΥΠΙΝΑ ΑΛΙΚΗ - ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. IΩAΝΝOΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
15. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
16. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
17. ΚΑΠΑΡΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
18. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
22. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
23. ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. MAΡAΓKOΥΔΑKHΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25. ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
26. ΠΙΚΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
27. ΣΟΛΩΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ
29. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
30. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31. ΤΖΙΜΗ -ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
32. ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
33. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34. ΤΣΙΡΤΣΩΝΗ-ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
35. ΤΣΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36. ΦΩΤΕΙΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΪΝΗΣ ΠΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΚΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΑΝΑΓΕΝΕΣΙΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΥΡΓΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡAΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

         ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ  
  2. ΤΖΑΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ     

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  
  2. ΣΙΜΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            
  3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΙ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  5. ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΚΟΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΛΙΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  13. ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΜΗΛΙΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  16. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  19. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΣΙΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΤΖΟΥΒΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  23. ΧΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  24. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΕΥΘΥΝΗΣ - ΛΑΜΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

1) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2) ΚΑΛΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΛΥΜΠΕΡΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

1) ΜΠΟΣΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΛΟΥΚ

4) ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΙΣΙΜΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΛΑΝ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΒΟΡΛΟΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ

5) ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΛΙΜΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6) ΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8) ΖΙΑΚΟΥ ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

9) ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10) ΚΑΒΒΑΘΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

12) ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΜΠΕΚΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

13) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΤΣΙΡΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15) ΚΟΥΤΗΦΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

16) ΚΡΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

17) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

18) ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

19) ΛΟΥΡΙΔΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΕΓΑ

20) ΜΑΚΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ

21) ΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

22) ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

23) ΜΠΙΘΑ ΜΠΡΑΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

24) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

26) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27) ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28) ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

29) ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

30) ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31) ΣΠΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

32) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

33) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34) ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

36) ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΝΤΟΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΟΡΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – Γιάννης Αργυρόπουλος

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΧΡΗΣΤΟΥ - ΡΑΣΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ -ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΔΡΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ -ΓΑΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  9. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  11. IΟΡΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΑΠΑΡΕΛΗ -ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  14. ΚΑΤΣΙΜΠΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  16. ΚΟΥΤΣΟΥΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  17. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  19. ΜΟΥΛΑΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  20. ΜΠΟΣΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  21. ΝΙΚΟΛΑΒΓΕΝΗ -ΜΠΕΛΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΠΑΝΕΤΑ -ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  23. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  25. ΠΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26. ΠΟΥΡΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  27. ΣΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  28. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  29. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  30. ΤΕΡΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  31. ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  32. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΥ
  34. ΦΑΜΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  35. ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  36. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΣΒΕΣΤΑ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΖΟΥΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΟΡΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΙΓΚΡΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΠΥΡΓΟΣ - ΕΡΓΟ ΠΟΛΙΤΩΝ- Αντώνης Καράμπελας

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΜΠΑΛΑΣΚΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

     2.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

  1. ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΛΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΑΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ-ΜΟΥΣΧΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. 5.ΒΟΡΛΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ-ΚΛΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΖΑΓΚΛΗ- ΤΣΩΝΗ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
15. ΚΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΚΑΝΔΥΛΗ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
17. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΚΑΡΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ -ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
20. ΚΟΡΙΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
21. ΚΟΡΚΟΛΗ ΘΕΩΝΗ-ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΛΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ -ΕΙΡΗΝΗ (ΒΙΛΥ) του ΗΛΙΑ
23. ΜΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
25. ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΜΠΙΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27. 27.ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΝΤΟΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
30. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ -ΜΑΡΙΑ (ΒΑΣΙΑ) του ΦΩΤΙΟΥ
31. ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
33. ΣΤΟΥΚΑ - ΣΟΦΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
34. ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
35. ΤΣΟΥΡΟΥΛΑ -ΖΕΖΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36. ΦΑΜΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΗΡΑΚΛΗ
  2. ΚΟΛΟΒΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  3. ΚΟΝΔΥΛΗ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΛΥΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Ανα.Σ.Α. Ανάπτυξη Συμμετοχή Αλληλεγγύη – Τάκης Αντωνακόπουλος

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

1.ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     του      ΞΕΝΙA

2.MΑΝΩΛΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ       του      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          του      ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

1.ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3.ΚΑΛΑΣΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5.ΦΥΤΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ      ΑΥΓΗ   του      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΑΛΙΚΑΚΗ - ΤΖΑΝΕΤΟΥ         ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)            του      ΙΩΑΝΝΗ
6. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΑΡΓΥΡΙΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ        του      ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟY
9. ΑΧΤΥΠΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ του      ΙΩΑΝΝΗ
10. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ       ΑΝΔΡΕΑΣ        του      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του      ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του      ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του      ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΠΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΖΟΥΠΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του      ΖΩΗ                
16. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
17. ΚΙΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                 
18. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
20. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του      ΘΕΟΔΩΡΟΥ
21. ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
22. ΜΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
23. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
28. ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
29. ΣΕΪΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
31. ΣΥΛΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
32. ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
34. ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του      ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
35. ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
36. ΧΡΟΝΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
37. ΨΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

1.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            του      ΣΠΗΛΙΟΥ

3.ΓΚΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ           του ΑΝΔΡΕΑ              

4.ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

5.ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     

 

ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ - Κωνσταντίνος Νικολούτσος

ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
  2. ΘΕΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  3. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  2. ΛΙΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΑΡΛΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΑΝΔΡΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  6. ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  9. ΓΚΑΝΤΑΪΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  11. ΖΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ (ΝΑΚΟΣ) του ΙΩΣΗΦ
  12. ΚΑΝΔΥΛΗ -ΡΟΡΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΚΡΙΤΣΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  16. ΛΑΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  19. ΜΟΥΣΑ – ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  22. ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  23. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  24. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  25. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  27. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  29. ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  30. ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
  31. ΤΣΟΚΟΥ -ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΖΩΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  32. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  33. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΧΡΟΝΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
  2. ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  4. ΝΤΟΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΣΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΤΣΟΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΤΣΙΛΙΟΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΔΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
9. ΔΙΠΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΖΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
12. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
13. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
20. ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΡΑΠΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22. ΣΑΜΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23. ΣΤΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
24. ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ
1. ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΔΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α) ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

6) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

8) ΨΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Β) ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΒΡΟΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3) ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ συζ. ΠΑΝΤΕΛΗ

4) ΔΙΠΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΗΛΙΑ

8) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ

Α) Μαζί συνεχίζουμε

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3) ΠΗΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΦΤΕΡΝΙΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΧΑΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Β) ΑΝΑΓΕΝΕΣΙΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2) ΚΑΡΒΕΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3) ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

4) ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Α) ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΑΨΑΣΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2) ΚΟΤΡΕΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΛΙΚΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3) ΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4) ΡΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Β) ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΥΛΩΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΜΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΝΤΡΙΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΩΜΑ

5) ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ

Α) ΕΝΟΤΗΤΑ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3)ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

6)ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β) ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2)ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3)ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4)ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5) ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΦΕΙΟΥΣΑΣ

Α) ΑΛΦΕΙΟΥΣΑ -ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΑΣ ΜΕΛΛΟΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2)ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)ΖΕΚΥΡΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4)ΖΩΖΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5)ΚΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6)ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΟΥ

7) ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΜΙΣΚΙΩΤΗ ΑΡΕΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Β) ΒΗΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

2) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3)ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4) ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

5)ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

6) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7)ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

Γ) ΑΛΦΕΙΟΥΣΑ – ΚΙΝΗΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4) ΖΕΚΥΡΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΕΚΟΥ

5) ΚΑΠΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

6) ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

7) ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

8) ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

Α) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΖΑΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

2) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

                

Β) ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2)ΖΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

5)ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6) ΜΑΡΝΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7)ΜΠΟΥΖΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8)ΡΟΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΕΜΟΧΩΡΙΟΥ

Ανεξάρτητη Κίνηση Ανεμοχωρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΓΚΡΟΥΜΟΥΣΑ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)ΚΑΠΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

3)ΚΑΣΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)ΜΠΟΥΛΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΤΡΙΤΣΑΡΗ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

Α) ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΚΑΣΑΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΟΥ

4) ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

5)ΚΟΥΣΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6)ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7)ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8)ΧΗΝΟΦΩΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ -ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Β) ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2)ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4)ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5)ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6)ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Γ) Ενωτική Κίνηση Βαρβάσαινας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΟΤΤΑ -ΚΑΤΣΙΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)ΜΙΣΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

3)ΜΠΑΔΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4)ΜΠΑΡΡΕ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6)ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7)ΧΗΝΟΦΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8)ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ

Α) ΚΙΝΗΣΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

2)ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3)ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4)ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6)ΡΗΓΑ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7)ΤΡΙΒΥΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ -ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8)ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Β) ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2)ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3)ΒΟΥΣΔΟΥΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4)ΚΑΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ

5)ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

 

Γ) ΒΟΥΝΑΡΓΟ 2019 -ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

2)ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

3)ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4)ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5)ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΧΙΤΣΑΣ

Α) ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΡΟΧΙΤΣΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΑΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ

2) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3) ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5)ΚΟΤΣΙΛΙΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΑΝΔΡΕΑ

6)ΚΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7)ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ

8)ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Β) ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2)ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3)ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

4)ΛΙΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5)ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6)ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7)ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

8)ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΥΤΙΝΑΙΪΚΩΝ

Α) ΒΥΤΙΝΕΪΚΑ -ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΒΒΑΘΑ ΑΓΑΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΚΑΒΒΑΘΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β) ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)ΚΑΒΒΑΘΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3)ΚΑΒΒΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4)ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ

5)ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

 

Γ) ΒΥΤΙΝΑΙΪΚΑ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΑΒΒΑΘΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΚΑΒΒΑΘΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΜΑΤΣΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4) ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

Α)ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

2) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΗ

3) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΚΟΛΟΒΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7) ΝΤΙΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΓΓΕΛΗ

8) ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Β) ΚΙΝΗΜΑ ΝΕΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΒΡΑΜΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

3) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΚΑΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5) ΚΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6) ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

 

Γ) Η ΕΛΠΙΔΑ.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΑΧΙΛΛΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5) ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7) ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

8) ΣΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΝΙΤΣΑΙΪΚΩΝ

Γρανιτσαίικα δυνατά

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΚΑΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

5) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

Α) ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ

2) ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4) ΜΕΝΤΖΕΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5) ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

6) ΜΠΙΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΠΟΜΠΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΪΔΟΥΛΑ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ

2) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

Α) ΕΠΙΤΑΛΙΟ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ

2) ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3) ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΜΠΑΡΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5) ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6) ΣΕΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

7) ΤΖΑΒΑΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΦΙΦΛΗ-ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του Νικολάου

 

Β) ΑΝΑΓΕΝΕΣΙΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΟΥΤΣΗ ΑΝΝΑ συζ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΖΑΡΙΦΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5) ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ

Α) ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ-ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ-ΝΕΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3) ΔΟΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4) ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

5) ΚΟΤΣΩΝΗ ΕΛΛΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

6) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

7) ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Β) ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ

2) ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4) ΜΑΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7) ΣΑΜΠΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ

8) ΣΥΛΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Γ) ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΒΗΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΔΕΛΕΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΜΠΟΓΙΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΠΕΤΡΟ

6) ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7) ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ

Α) Με πυξίδα το Κατάκολο

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΚΛΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΚΛΑΨΙΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5) ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

6) ΚΟΛΟΣΑΚΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

7) ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

8) ΤΡΙΒΙΖΑ ΖΩΗ του ΠΕΤΡΟΥ

Β) ΚΑΤΑΚΟΛΟ-ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΟΔΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΧΤΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2) ΒΕΡΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΓΟΥΣΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

5) ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7) ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8) ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

Α) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΡΚΑΔΙΝΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΟΥ

2) ΔΕΚΑΡΙΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΚΑΛΑΣΚΑΝΗΣ ΖΩΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΖΩΗ

5) ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Β) Κατσαρού Ενωμένο

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΚΟΤΣΟΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

3) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5) ΤΖΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6) ΤΣΑΠΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΚΟΛΦΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΙΝΔΙΑΣ

Αντάμωμα με το Μέλλον

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2) ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

3) ΜΠΕΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

6) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΙΡΙΟΥ

Α) ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΟΛΙΡΙ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΓΩΓΙΑΤΗ-ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2) ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Β) ΚΟΛΙΡΙ ΝΕΑ ΠΝΟΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΚΟΥΡΝΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ

Α) ΠΑΝΩ ΑΠ΄ΟΛΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ

5) ΚΑΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΥ

6) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8) ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

 

Β) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

4) ΜΑΣΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ

5) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7) ΜΠΕΝΤΕΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ

8) ΝΤΟΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΝΘΙΟΥ

Α) ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΝΘΙ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΜΠΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΜΠΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ

3) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΠΑΦΙΛΙΑΡΗ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΤΣΟΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

Β) ΛΑΝΘΙ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟ ΞΑΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΓΚΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4) ΔΑΝΙΣΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5) ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΜΠΑΧΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΤΖΟΪΟΥ

Α) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΑΤΖΟΪΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2)ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3)ΓΑΛΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4)ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5)ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6)ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

7)ΜΠΑΡΤΖΑΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΠΟΛΥΒΙΟΥ

8)ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β) ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

3)ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4)ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5)ΚΑΡΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6)ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

7)ΜΠΑΚΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8)ΝΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΡΙΝΤΖΙΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΣΤΑΙΪΚΩΝ

Α) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΑΣΤΑΙΪΚΩΝ ΝΕΟ ΟΡΑΜΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3) ΚΑΡΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ

4) ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6) ΣΧΙΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΤΣΙΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Β) ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΣΤΑΙΪΚΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3) ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΜΠΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

7) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Α) ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΟΥ
  2. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΙΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  4. ΜΠΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  6. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Β) ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΓΟΥΛΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΓΡΙΔΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2) ΑΓΡΙΔΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΒΛΑΣΙΟΥ

3) ΒΕΛΜΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΒΡΥΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

Α) ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2) ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

3) ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

4) ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

6) ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

7) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ

8) ΝΤΟΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Β) ΝΕΑ ΑΡΧΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6) ΚΟΥΡΤΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΤΕΑΣ

Μυρτιά εν δράσει

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΜΠΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

3) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4) ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

5) ΡΑΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΕΡΑΣ

Α) ΞΥΛΟΚΕΡΑ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΛΙΓΚΑ ΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3) ΜΟΥΡΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5) ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6) ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

 

Β) ΛΑΪΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ χήρα ΤΡΙΑΝΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΣΥΛΑΪΔΟΥ

2) ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

4) ΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5) ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ

Α) Ο ΠΥΡΓΟΣ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΑΡΤΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ

4) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6) ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7) ΜΑΡΟΥΦΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9) ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

10) ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

11) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12) ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13) ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

14) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

 

Β) ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2) ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3) ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

5) ΖΟΥΠΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΚΑΛΛΙΦΕΙΔΑ ΣΥΜΕΛΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

8) ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9) ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

10) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11) ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ

12) ΡΟΥΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

14) ΤΖΟΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15) ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

16) ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Α) Μαζί για το χωριό

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ

2) ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ

4) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

5) ΡΩΜΑΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6) ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Β) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4) ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΚΟΡΜΠΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΝΤΟΥΝΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8) ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

Α) ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ -ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3) ΒΕΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΖΑΚΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΣΑΜΠΑΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8) ΤΖΟΥΒΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Β) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΜΩΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΒΑΜΒΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΟΥ

4) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΚΑΤΣΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΚΑΨΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΚΟΥΦΩΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

8) ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

Α) Δυναμικά Μπροστά Σκουροχώρι

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΤΖΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΚΟΥΡΗ ΣΠΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5) ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

7) ΣΑΜΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

8) ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Β) ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΚΙΚΙΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΞΕΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΤΣΑΜΠΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

7) ΤΣΑΜΠΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΧΙΟΝΗ-ΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ

Α) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ – ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΓΡΙΔΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4) ΜΠΑΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

6) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Β) ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΧΕΙΜΑΔΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΗΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4)ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΜΠΑΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΛΕΝΗΣ

Α) Ενωμένη ΄Ωλενα

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ του ΣΠΥΡΟΥ

6) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7) ΚΟΥΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

8) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

Β) ΑΛΛΑΓΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων με πληθυσμό έως 300 κατοίκους

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

1) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΤΖΙΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΔΙΟΥ

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ

1) ΔΑΡΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

2) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

1) ΔΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2) ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

5) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2) ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΗΛΙΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΥΦΗΣ

1) ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

1) ΚΑΝΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ

2) ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΥΚΗΣ

1) ΛΥΣΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΞΟΥΛΕΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΑΦΙΔΙΑΣ

1) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2) ΓΑΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3) ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΜΠΙΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΩΜΑ

5) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΠΙΟΥ

1) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΝΑΪΤΙΚΩΝ

1) ΔΑΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

2) ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΣΙΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΙΑΣ

1) ΑΓΡΙΔΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΤΣΑΠΑΡΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Συνεχίζοντας, αποδέχεστε την χρήση αυτών
Περισσότερα Ok Απόρριψη