12|05
2019
09:03

Δήμος Αρχ. Ολυμπίας: Όλοι οι υποψήφιοι που ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο

Διαβάστε τα ονόματα με τους υποψήφιους όλων των συνδυασμών στο δήμο Αρχ. Ολυμπιας και τις τοπικές κοινότητες

«ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ» - ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΟΥ - Υποψήφιος Δήμαρχος Αρχαίας Ολυμπίας

   ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΡΕΣΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗ- ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΓΚΟΥΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
8. ΔΕΣΙΝΙΩΤΗ ΦΩΤΟΥΛΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΚΑΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΚΟΥΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14. ΚΩΣΤΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΜΑΡΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΑΝΕΛΛΟΥ
16. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΠΟΛΟΓΕΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΣΠΗΛΙΟΥ
21. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΦΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
23. ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
24. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΕΙΑΣ

  1. ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ (ΝΙΚΗ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΩΝΟΣ

  1. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ -ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ
  5. ΤΟΥΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΛΟΗΣ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΪΔΟΥΛΑ (ΡΟΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΕΣΚΕΪΦ ΜΙΧΑΗΛ του ΤΖΑΜΑΛ
  5. ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΣΑΡΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΟΥ
  8. ΣΙΑΚΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

«ΟΛΥΜΠΙΑ ΦΩΣ» - ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΗΔΟΝΗΣ

ΑΗΔΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - Υποψήφιος Δήμαρχος Αρχαίας Ολυμπίας.

                      ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

  1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  7. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΖΩΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ
  10. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΚΑΡΠΟΥΖΟΥ –ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  12. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14. ΚΡΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  16. ΛΕΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΜΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  19. ΜΟΥΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ- ΚΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  22. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  23. ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  24. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΕΙΑΣ

  1. ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΩΝΟΣ

  1. ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ
  2. ΜΠΕΝΕΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΛΟΗΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΤΣΑΪΔΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΤΣΕΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΜΠΕΝΕΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ
  8. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  9. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ»

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ - Υποψήφιος Δήμαρχος Αρχαίας Ολυμπίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΚΑΚΑΛΗ – ΑΝΙΣΙΜΟΒΑ ΑΛΕΒΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΙΕΒΚΓΕΝ
8. ΚΑΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
9. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. 10.ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
11. 11.ΠΑΦΙΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΠΡΟΥΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
14. ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ- ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
15. ΤΣΙΓΚΛΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΤΣΙΓΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΕΙΑΣ

1.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2.ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΩΝΟΣ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΣΥΛΑΪΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

   ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΛΟΗΣ

  1. ΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

«ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ » - ΘΥΜΙΟΣ ΚΟΤΖΑΣ

ΚΟΤΖΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ - Υποψήφιος Δήμαρχος Αρχαίας Ολυμπίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΔΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΑΡΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  9. ΚΑΤΣΑΪΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΠΑΖΟΥΡΟΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΚΡΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  11. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΚΩΣΤΑΡΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
  13. ΜΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  14. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΜΠΕΝΕΤΣΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ
  16. ΜΠΡΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  17. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΧΑΡΑ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  19. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  20. ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. SPILIOPOULOU CORINNA ΤΟΥ ELMAR
  22. ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  23. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  24. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΕΙΑΣ

  1. ΓΑΛΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΩΝΟΣ

  1. ΖΟΥΓΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΩΝΤΑΣ) ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΦΡΑΓΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΛΟΗΣ

1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΠΕΡΕΚΟΣ) ΤΟΥ   ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  1. ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ – ΜΗΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  4. ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΜΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΗ

 
Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των 300 μονίμων κατοίκων

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΡΩΝΙΟΥ

“ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΚΟΥΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4) ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

5) ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6) ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ

7) ΣΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

8) ΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ

“ΝΕΑ ΠΝΟΗ’’ για ΑΝΤΡΩΝΙ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ-ΖΑΧΑΡΕΪΚΑ-ΣΠΑΡΤΟΥΛΙΑ

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ

2) ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΜΠΕΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4)ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΛΕΪΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7) ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

“ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ”

              Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΚΑΡΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

6) ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8) ΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

“ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2) ΜΙΧΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ (ΦΑΝΗ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΣΟΡΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

5) ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

 

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΠΝΕΥΜΑ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

2) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

3) ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

4) ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7) ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΠΙΣΑΣ

“ΑΡΧΑΙΑ ΠΙΣΑ-ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΚΑΒΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΜΕΝΤΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

“ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΔΕΣΙΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

3) ΡΗΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4) ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΑΚΙΟΥ

“ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2) ΓΚΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΚΑΤΣΙΜΙΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5) ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7) ΣΤΑΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8) ΣΤΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

“ΠΡΟΟΔΟΣ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΒΑΡΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

3) ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4) ΜΟΥΤΑ ΒΕΡΑΝΤΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

5) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6) ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

7) ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8) ΤΖΑΜΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΝΗ

“ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΠΗΛΙΟΥ

2) ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3) ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4) ΜΠΕΝΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ

5) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

6) ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

7) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

8) ΤΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

“ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

2) ΚΑΡΒΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΖ. ΛΑΜΠΡΟΥ

3) ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4) ΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5) ΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7) ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΠΑΣΧΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                                             

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΛΑ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΑΛΑ”

              Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2) ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΥΖ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4) ΔΟΥΛΑ ΚΟΝΔΥΛΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7) ΣΙΩΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

8) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΑΛΑ”

              Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

2) ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ-ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4) ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

5) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΣΗΜΑΚΗ

6) ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

7) ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

8) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΜΠΕΙΑΣ

“ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΕΩΝ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΒΡΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

2) ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΔΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ

4) ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

       “ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΒΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2) ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3) ΖΩΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΛΥΚΟΤΟΜΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5) ΜΟΡΑΡΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΟΥ ΙΟΑΝ

6) ΜΥΛΩΘΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗ

7) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

8) ΤΟΥΜΠΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΜΟΥΤΑΣ

“ΝΕΜΟΥΤΑ ΒΗΜΑ ΣΤΟ ΑΥΡΙΟ”

              Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΚΑΤΣΑΪΔΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΚΑΨΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

4) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΜΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ

6) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7) ΡΟΒΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

8) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

“ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ” και το έμβλημα του συνδυασμού ένα κλαδί ελιάς.

              Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΖΟΥΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΚΑΤΣΑΪΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3) ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ

4) ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

5) ΜΠΟΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΤΖΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7) ΤΟΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

         8) ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

                                              ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

“ΠΕΛΟΠΙΟ-ΠΡΩΤΑ Ο ΠΟΛΙΤΗΣ”

              Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΖΗΣΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4) ΜΠΙΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5) ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6) ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

“ΠΡΟΟΔΟΣ ΠΕΛΟΠΙΟΥ”

              Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΜΠΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΡΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

6) ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ

7) ΤΟΥΜΠΑ ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

8) ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

“ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ

4) ΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

5) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

“ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑΣ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΒΑΧΛΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

4) ΚΑΣΚΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΜΠΑΡΛΑΜΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

7) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

8) ΠΡΟΒΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΜΙΛΑ

“ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΜΠΟΥΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4) ΣΚΟΡΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

“ΣΜΙΛΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗ

3) ΤΣΑΓΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4) ΤΣΑΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΕΦΙΟΥ

“ΣΤΡΕΦΙ-ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΞΑΝΘΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

3) ΖΕΚΥΡΓΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΜΟΥΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6) ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΤΖΟΥΒΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8) ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

 

“ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΕΦΙΟΥ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

3) ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

4) ΚΟΥΡΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ

5) ΜΟΥΖΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ

6) ΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΙΜΟΥ

7) ΣΚΟΡΔΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΟΚΑ

“ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

2) ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4) ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

                                  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΕΛΙΔΟΝΙΟΥ

“ΤΟ ΧΕΛΙΔΟΝΙ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6) ΣΤΑΪΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8) ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

“ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ”

             Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΔΟΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

5) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6) ΡΑΔΑΙΟΥ ΣΤΑΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

7) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

8) ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι για τις Κοινότητες με πληθυσμό έως και 300 μονίμους κατοίκους:

                                              ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

                                                            Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

                                              ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ

                                                            Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΟΥ

2) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ

                                                            Υποψήφιος Πρόεδρος

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

                                                            ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΡΑ

                                                            Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΥΡΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΙΝΗΣ

                                                            Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΒΕΝΔΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΥΚΑ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΤΑΡΙΟΥ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2) ΠΑΤΡΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΤΟΥΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΚΛΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΝΗΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΥΚΩΝΙΑΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

2) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΑΔΕΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΚΑΛΠΑΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2) ΜΑΝΟΥ- ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΙΚΑ ΤΟΥ        ΦΩΤΙΟΥ

3) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΚΙΝΑ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            

2) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ                

3) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4) ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΑΡΙΑΣ

                                                          Υποψήφιος Πρόεδρος

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΒΡΟΥ

                                                          Υποψήφιος Πρόεδρος

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΕΙΡΑ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                      

2) ΔΡΟΥΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                            

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΩΝ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ                     

2) ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                       

3) ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                       

4) ΛΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ            

5) ΠΙΠΠΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                  

6) ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΥΡΙΑΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΡΑΪΔΑΣ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΛΟΥΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΗΡΟΚΑΜΠΟΥ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΚΑΤΣΑΪΔΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ    

2) ΦΛΕΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΗΣ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΣΑΙΝΗΣ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1)   ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ      

2) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΩΝ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  

2) ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΙΠΙΑΝΩΝ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ

2) ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΟΛΟΗΣ

                                                          Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

2) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

3) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ


28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Συνεχίζοντας, αποδέχεστε την χρήση αυτών
Περισσότερα Ok Απόρριψη