12|05
2019
09:33

Δήμος Ανδρίτσαινας - Κρεστένων: Όλοι οι υποψήφιοι που ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο

Διαβάστε τα ονόματα με τους υποψήφιους όλων των συνδυασμών στο δήμο Ανδρίτσαινας - Κρεστένων και τις τοπικές κοινότητες

«ΛΑΪΚΉ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ -ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ»

ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΙΦΕΙΡΑΣ

1) ΔΕΛΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2) ΘΩΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΚΑΤΣΙΕΡΗ -ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4) ΚΟΥΡΕΜΠΕΛΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΛΟΓΓΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ

1) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ του ΦΡΙΝΤΜΑΝ

2) ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΠΑΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΟΣ

1) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΙΣΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΒΡΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

6) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΟΚΟΡΑ)

7) ΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

8) ΚΑΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

9) ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10) ΚΟΤΡΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12) ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

13) ΜΑΡΚΟΥΛΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

14) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15) ΠΑΠΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16) ΠΑΠΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

17) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΓΚΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΙΜΩΝΑ

18) ΠΕΤΡΙΔΟΥ-ΑΛΕΡΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΠΟΛΥΖΩΗ

19) ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

20) ΣΕΣΣΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21) ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ-ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

22) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

23) ΧΟΡΤΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

 

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» - Σάκης Μπαλιούκος

ΜΠΑΛΙΟΥΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΙΦΕΙΡΑΣ

1) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΥΜΠΕΡΗ

3) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ -ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6) ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΗΣ

1) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ- ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

3) ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4) ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΣΤΡΙΓΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΟΣ

               1) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ -ΜΑΛΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

              2) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

               3) ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

               4) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

               5) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

               6) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

               7) ΓΡΙΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

               8) ΔΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

               9) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

             10) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

             11) ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

           12) ΚΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

             13) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

         14) ΚΑΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

         15) ΚΑΡΝΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

         16) ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

         17) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

         18) ΜΑΓΚΡΑ-ΠΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

         19) ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

         20) ΜΠΕΡΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

         21) ΜΠΟΚΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

         22) ΜΩΡΑΪΤΟΥ-ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

         23) ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

         24) ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

         25) ΣΚΟΥΦΗ-ΜΠΟΥΡΝΕΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

         26) ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

         27) ΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΟΥ

         28) ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

         29) ΦΕΦΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

         30) ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΚΟΝΥ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

 

ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ – Τάκης Δημητρουλόπουλος

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΠΑΝΤΑΖΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΙΦΕΙΡΑΣ

       1) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

       2) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

       3) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

       4) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΕΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

       5) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

       6) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ

1) ΚΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

2) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

5) ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΟΣ

1) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3) ΒΑΒΛΙΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΖΕΠΟΣ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΣΙΤΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6) ΓΙΑΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8) ΔΟΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9) ΕΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

10) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΣΕΦΕΡΛΗ) ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11) ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΥ

12) ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

13) ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

14) ΚΛΕΚΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

15) ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16) ΚΟΤΡΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

17) ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18) ΛΕΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19) ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΗ

20) ΠΕΠΕ- ΚΑΡΑΤΟΥΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21) ΡΟΒΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

22) ΣΚΥΛΛΑΚΟΥ- ΠΛΑΜΑΝΤΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ

23) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

24) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25) ΤΖΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

26) ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

27) ΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ

28) ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

29) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝ

“ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΔΡΙΜΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΚΑΣΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ

3) ΚΑΤΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΤΖΙΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ

“Η Αναγέννηση της Ανδρίτσαινας”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1)ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3) ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5)ΜΠΑΣΚΟΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7)ΤΖΙΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΙΝΑΣ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΒΡΙΝΑΣ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΚΟΠΑΝΙΤΣΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑ

4) ΚΟΥΣΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7) ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΨΕΥΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΙΚΑ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΓΡΑΙΚΑ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4) ΜΗΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5) ΣΑΓΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

“ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΙΚΑ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΦΙΛΟΚΤΗΤΗ

2) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΑΡΙΝΗ

7) ΚΑΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8) ΣΑΧΡΟΝΗ ΡΟΖΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΣΕΛΛΩΝ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΔΙΑΣΕΛΛΩΝ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ

2) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΛΕΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5)ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6) ΤΣΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4) ΜΠΙΘΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΖΩΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

2) ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΚΑΤΣΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4) ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΚΡΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6) ΜΠΙΝΙΩΡΗ ΘΕΑΝΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΑΚΙΩΝ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΛΥΒΑΚΙΩΝ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΗ

2) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

7) ΠΡΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

8) ΤΣΙΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

“ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΑΛΥΒΑΚΙΑ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΔΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6) ΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7) ΣΧΟΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΣΑΜΙΚΟΥ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΡΧΑΙΑ ΣΑΜΙΑ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

2) ΖΙΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3) ΚΙΖΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4)ΚΟΥΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΛΕΛΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΜΠΕΚΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

“Νέα Πνοή”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΛΕΡΤΑ ΖΩΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5)ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ -ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ’’

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ

2) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ

4) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΜΑΤΡΩΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8) ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ

9) ΠΡΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ

10) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

“Επιλογή ευθύνης”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4)ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6) ΔΕΛΕΓΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

7) ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ

8) ΜΕΙΔΑΝΗ-ΣΕΦΕΡΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ

9) ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10) ΠΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

11) ΣΠΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΓΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΔΑΓΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4) ΜΠΙΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8) ΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

“ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

3) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4) ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6) ΛΕΠΕΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

8) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΙΑΝΑΣ

“ΝΕΑ ΠΛΑΤΙΑΝΑ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

3) ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΚΟΤΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

6) ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7) ΤΣΙΑΡΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΩΝ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΡΑΧΩΝ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΒΙΤΕΛΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΛΟΡΕΝΤΖΟ

2) ΜΠΕΚΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4) ΠΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5) ΠΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΙΚΟΥ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΑΜΙΚΟΥ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3) ΚΑΛΑΘΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΚΟΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΜΠΑΡΑΚΙΤΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΠΑΝΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8) ΦΕΡΛΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

“ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΣΑΜΙΚΟ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

2) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

3) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΚΟΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΤΣΙΛΙΒΗΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7) ΤΣΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8) ΤΣΟΥΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΙΑΣ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΙΑΣ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4) ΚΑΣΙΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5) ΣΑΪΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6) ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7) ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΡΙΞΑΣ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΦΡΙΞΑΣ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1) ΚΟΡΔΑΤΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΛΑΓΩΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΠΑΠΑΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΗΛΙΑ

7) ΡΗΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8) ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι πρόεδροι για κοινότητες κάτω των τριακοσίων κατοίκων

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΙΦΕΙΡΑΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΚΑΠΙΖΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΟΤΣΩΝΗ

2) ΠΑΠΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΕΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2) ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΥΛΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΔΟΓΑΝΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΓΩΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΙΣΟΑΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1)ΜΠΡΑΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΤΣΟΥΡΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

2) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΑΚΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΔΕΛΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2) ΚΟΡΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΙΣΤΑΙΝΑΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΜΙΧΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΤΕΣΙ

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΔΑΛΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΩΝΙΩΝ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΖΗΛΗΡΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΑΓΓΕΛΗ

2) ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΟΥΤΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΠΥΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΒΙΩΝ

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΚΟΥΛΑ

Υποψήφιος Πρόεδρος

ΠΟΛΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΥΠΗΤΗΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4) ΤΖΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΑΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι

1) ΡΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ

2) ΡΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ


28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Συνεχίζοντας, αποδέχεστε την χρήση αυτών
Περισσότερα Ok Απόρριψη