13|05
2019
07:20

Δήμος Ανδραβίδας - Κυλλήνης: Όλοι οι υποψήφιοι που ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο

Διαβάστε τα ονόματα με τους υποψήφιους όλων των συνδυασμών στο δήμο Ανδραβίδας - Κυλλήνης και τις τοπικές κοινότητες

«ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ» - Ναμπίλ Μοράντ

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΝΑΜΠΙΛ- ΙΩΣΗΦ ΜΟΡΑΝΤ ΤΟΥ ΑΜΠΝΤΟΥΛ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
Εκλογική Περιφέρεια Ανδραβίδας
1. Γεωργιοπούλου-Κοντόγιωργα Άννα του Κωνσταντίνου
2. Δημητρίου Θεοδώρα του Αριστοτέλη
3. Δημόπουλος Χαράλαμπος του Ιωάννη
4. Καραβανά Ζωίτσα του Κωνσταντίνου
5. Κάτσαρη Μαρία του Κωνσταντίνου
6. Κουκουζέλης Διονύσιος του Γεωργίου
7. Λάττας Αθανάσιος του Γεωργίου
8. Σταθόπουλος Διονύσιος του Γεωργίου
9. Χατζηπανταζής Γεώργιος του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Βουπρασίας
1. Αναγνωστοπούλου Παρασκευή (Βιβή) του Αντωνίου
2. Αργυροπούλου Νικολίτσα του Αλεξίου
3. Βαγενάς Ανδρέας του Χρήστου
4. Έλληνας Ιωάννης του Αθανασίου
5. Θεοδωροπούλου-Χαβαριώτη Παναγιώτα του Στέφανου
6. Κακαβάς Ιωάννης του Ανδρέα
7. Κανελλοπούλου-Σαμαρά Κοραλία (Λία) του Δημητρίου
8. Καραφωτιά-Γεωργακοπούλου Δήμητρα του Ιωάννη
9. Παπασωτηρίου Σωτήριος του Παναγιώτη
10. Ρετουνιώτης Χρήστος του Παναγιώτη
11. Ρηγοπούλου-Κρίγκου Αικατερίνη του Δημητρίου
12. Σάμαρης Ελευθέριος του Παναγιώτη
13. Σοφιανόπουλος Νικόλαος του Αργυρίου
14. Σπούδα-Καρνάτσου Ζωίτσα του Νικολάου
15. Σταυρόπουλος Διονύσιος του Παναγιώτη (Ντούγιας)

Εκλογική Περιφέρεια Κάστρου - Κυλλήνης
1. Αλτούνη-Χαραλαμποπούλου Ροζίτα του Σπυρίδων
2. Βόσσος Νικόλαος του Παναγιώτη
3. Καραχάλιου - Δημακίδη Ευσταθία (Έφη) του Κωνσταντίνου
4. Μπαλάσης Ιωάννης του Γεωργίου (Σουλελές)
5. Νέλλου Μαρία-Ελένη του Γερασίμου
6. Ξανθός Στυλιανός του Κωνσταντίνου
7. Πανταζή Γερασιμούλα του Πέτρου
8. Σοφιανός Αντώνιος του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Λεχαινών
1. Γκρίντζος Θεόδωρος του Παναγιώτη
2. Ζαφειρόπουλος Χρήστος του Χαραλάμπους
3. Θεοδωρέλου Βασιλική του Νικολάου (καπετάνισσα)
4. Κοντάνας Χαράλαμπος του Νικολάου
5. Μίγκος Ανδρέας του Μηνά
6. Παλαιολόγος Χρήστος του Σαράντη
7. Παλλαδινός Χαράλαμπος του Αγγελή
8. Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος του Νικολάου
9. Σχίζα Βιργινία του Χαραλάμπους

 

ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΑΛΙΑΡΗΣ

ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

  1. ΒΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΚΟΡΟΜΗΛΑ-ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΛΕΜΠΟΤΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  7. ΤΕΜΠΕΛΗ ΑΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  8. ΤΣΑΤΣΟΥ –ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΧΟΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΒΟΥΠΡΑΣΙΑΣ

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΡΑΧΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ - ΣΑΜΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗ-ΖΑΓΚΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΕΤΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  8. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΖΩΗ
  9. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10.ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

13.ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ

14.ΣΚΡΕΠΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15.ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΥΛΛΗΝΗΣ

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΠΡΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΤΖΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΣΑΜΠΑ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΧΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΛΕΧΑΙΝΩΝ

  1. ΒΕΣΚΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΚΑΠΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  6. ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΚΟΤΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΕΚΤΩΡ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

'' ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ '' – Γιάννης Λέντζας

ΛΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

  1. ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Τοστάς) του ΚΛΕΑΡΧΟΥ
  4. ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (Πωλίνα) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΟΝΤΑΡΗ - ΚΟΤΣΑΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ
  6. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (Θάλεια) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  8. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  9. ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΒΟΥΠΡΑΣΙΑΣ

  1. ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Τάκης) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΒΡΑΧΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (Σούλα) του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  8. ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  9. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ
  10. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Μητσάρας)  του ΠΕΤΡΟΥ
  11. ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (Πόλυ) του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  12. ΠΡΙΦΤΗ-ΤΖΙΤΖΟΓΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΙΩΡΓΟ
  13. ΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (Τσοκανάς) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  15. ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Φενεός)  του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΣΤΡΟΥ-ΚΥΛΛΗΝΗΣ

  1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
  4. ΠΑΝΤΑΖΗ - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ σύζ.  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΡΟΥΦΙΚΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ (Μάγδα)  του ΦΩΤΙΟΥ
  7. ΦΙΤΣΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΛΕΧΑΙΝΩΝ

  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΚΕΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
  3. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΘΗΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΜΟΡΤΑΚΗ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  6. ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (Γιώτα) του ΣΤΑΥΡΟΥ
  7. ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Αλέκος - Μπόρσι)  του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  8. ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Μονόλιθος) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Μπάμπης) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ» - Γιώργος Παναγιωτόπουλος

Υποψήφιος δήμαρχος Παναγιωτόπουλος Γεώργιος του Ανδρέου

Εκλογική Περιφέρεια Ανδραβίδας

  1. Βαρβαρέσου Στέλλα του Διονυσίου
  2. Γιρμη Δέσποινα του Μιχαήλ
  3. Δημοπούλου Βασιλική του Διονυσίου
  4. Ζορμπάνος Ιωάννης του Γεράσιμου
  5. Καραβούλιας Κυριάκος του Ευσταθίου
  6. Λιγνού Όλγα του Νικολάου
  7. Ρογγίτη Γεωργία του Κωνσταντίνου
  8. Ρωτίδη Γεωργία (Ζέτα) του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Βουπρασίας

  1. Αναστασόπουλος Ιωάννης του Λεωνίδα
  2. Γραμματσούλιας Κωνσταντίνος του Αρίστου
  3. Δημοπούλου Δέσποινα του Κωνσταντίνου
  4. Καπώνης Αναστάσιος του Αλεξίου
  5. Καραβούλιας Αργύριος του Δημητρίου
  6. Καραβούλιας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  7. Καρβουνιάρης Γεώργιος του Χρήστου
  8. Μπαλάση Αγγελική του Παύλου
  9. Οικονομοπούλου Διαμάντω του Κωνσταντίνου
  10. Σταθόπουλος Ανδρέας Νικολάου
  11. Τζελέπης Κωνσταντίνος του Ασημάκη

Εκλογική Περιφέρεια Κάστρου-Κυλλήνης

  1. Βαφιά Ειρήνη (Ρένα) του Ζαχαρία
  2. Βόσσου Αικατερίνη του Σπυρίδωνος
  3. Κομποθρέκα Ελένη του Διονυσίου
  4. Νικολάτου Σοφία του Νικολάου
  5. Σβίγκου μου Αθανασία του Παναγιώτου
  6. Σουλελέ Βασιλική του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Λεχαινών

  1. Δημητρακόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου
  2. Δίπλας Χρήστος του Γεωργίου
  3. Ζιάκας Ευάγγελος του Ιωάννη
  4. Ζωγόπουλος Κωνσταντίνος του Τάκη
  5. Θεοφιλόπουλος Μιχάλη του Ανδρέου
  6. Λευκαδίτης Δημήτριος του Πέτρου
  7. Παπαδόπουλος Ανδρέας του Δημητρίου
  8. Τριτάρη Ζάχαρω του Αθανασίου

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ - ΚΥΛΛΗΝΗΣ

ΜΟΣΧΟΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ  Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ                          
  4. ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΚΟΝΤΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΛΕΜΠΟΤΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΒΟΥΠΡΑΣΙΑΣ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΒΕΛΟΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΑΡΙΝΟΥ
  4. ΓΚΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΩΣΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  8. ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝ ΗΣ  του  ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
  11. ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΥΛΛΗΝΗΣ

  1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΖΩΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΚΟΚΟΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΣΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια ΛΕΧΑΙΝΩΝ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΜΕΜΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝ
  7. ΣΥΛΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
  8. ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΤΣΑΝΟΥ – ΜΕΤΣΟΒΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΤΟΣ

«ΚΡΙΣΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ» - Οδυσσέας Μανιάς

Υποψήφιος δήμαρχος Μανιάς Οδυσσέας του Σπυρογιάννη

Εκλογική Περιφέρεια Ανδραβίδας

  1. Δημητροπούλου Αικατερίνη του Δημητρίου
  2. Καστούμης Νικόλαος του Παναγιώτη
  3. Μανιάς Χρυσόστομος του Οδυσσέα
  4. Νικολοπούλου Γεωργία του Βασιλείου
  5. Τσουμπέλη Αδαμαντία του Νικολάου
  6. Χριστόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Βουπρασίας

  1. Αρβανιτάκη Αγγελική του Ευσταθίου
  2. Αρβανιτάκης Δημήτριος του Παναγιώτη
  3. Αρβανιτάκης Ηλίας του Ιωάννη
  4. Βολλας Ιωάννης του Διονυσίου
  5. Γκούσκος Νικήτας του Αντωνίου
  6. Γκούσκου Βασιλική του Αντωνίου
  7. Καπάτου Μαρία του Παναγιώτη
  8. Ράπτη – Κούγια Ειρήνη του Αναστασίου
  9. Σπατιώτης Θεμιστοκλής του Δημητρίου
  10. Χαραλαμπόπουλος Αθανάσιος του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Κάστρου-Κυλλήνης

  1. Καμμένου Ευθαλία του Κωνσταντίνου
  2. Κασσαρας Νικόλαος του Ηλία
  3. Κατσένου Μαρία του Διονυσίου
  4. Κόλλια – Αλεξοπούλου Αικατερίνη του Δημητρίου
  5. Λευκαδίτης Νικόλαος του Διονυσίου
  6. Σοφιανού – Παλαιολόγου Όλγα του Στέφανου

Εκλογική Περιφέρεια Λεχαινών

  1. Κυριακόπουλος Δημήτριος του Χρήστου
  2. Μονολιθος Χρήστος (Πουφ) του Αντωνίου
  3. Νικολούζος Αναστάσιος του Γεράσιμου
  4. Παλαιολόγου Αγγελική του Ανδρέα
  5. Παλαιολόγου Μαρία του Δημητρίου
  6. Τσιγγενόπουλος Ιωάννης (Ιάσωνας) του Αποστόλου

Υποψήφιοι σύμβουλοι κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των 300 μονίμων κατοίκων και υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων με πληθυσμό κάτω των 300 μονίμων κατοίκων

Δημοτική ενότητα Ανδραβίδας

1)Κοινότητα Ανδραβιδας

«ΠΝΟΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ»

  1. Αγραπίδη Σοφία του Διονυσίου
  2. Αλεξανδρόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  3. Βαρβαρέσου Χαντζή Αντιόπη του Κωσταντίνου
  4. Λούπης Ιωάννης του Παναγιώτη
  5. Μπαλατλής Νικόλαος του Αντωνίου
  6. Οικονομοπούλου Γρηγορόπουλου Παναγιώτα του Διονυσίου
  7. Παλαιοθόδωρος Δημήτριος του Νικολάου
  8. Τζιούμα Αγγέλα του Περικλή

«ΝΕΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ»

  1. Αγραπίδη Οικονομόπουλου Χριστίνα του Κωνσταντίνου
  2. Γιαννακουλοπούλου Παναγιώτα του Παναγιώτη
  3. Δημάκης Σπυρίδων του Γεωργίου
  4. Ιωαννίδου Αγραπίδη Κυριακή (Κική) του Θεόδωρου
  5. Μητρόπουλος Διονύσιος του Ελευθερίου
  6. Μουζάκης Παναγιώτης του Ανδρέα
  7. Τσουραπάς Τιμόθεος του Κωσταντίνου
  8. Χαντζής Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

2)Κοινότητα Σταφιδοκάμπου

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

  1. Γαλανοπούλου Άννα του Διονυσίου
  2. Δημητρίου Αγγελική του Γεωργίου
  3. Κλαμπάνος Βασίλειος του Γεωργίου
  4. Κοτσίρη Ζωή του Δημητρίου
  5. Κουτσούνης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
  6. Πασπαλιάρη Κλειώ του Σταύρου

3)Κοινότητα Στρουσίου

«ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

  1. Αντωνόπουλος Διονύσιος του Αριστομένη
  2. Μαυραειδή Κυριακούλα του Δημητρίου
  3. Χριστόπουλος Νικόλαος του Γρηγορίου
  4. Χριστόπουλος Παναγιώτης του Ανδρέα
  5. Χριστοπούλου Ελένη του Γεωργίου

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΤΡΟΥΣΙΟΥ»

  1. Ασημακοπούλου Κλεοπάτρα του Νικολάου
  2. Λιαπαρίνος Σπυρίδων του Κωσταντίνου
  3. Σταμούλιας Αναστάσιος του Ζώη
  4. Στριγάς Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  5. Χριστόπουλος Κυριάκος του Παναγιώτη
  6. Χριστοπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Βουπρασίας

Κοινότητα Αετορράχης

  1. Αντωνακόπουλος Αναστάσιος του Δημητρίου
  2. Δημητροπούλου Ελένη του Θεόδωρου

Κοινότητα Βάρδας

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΑΡΔΑΣ»

  1. Αγγελοπούλου Σμυρνή Ασήμω (Μήνα) του Αγγέλου
  2. Γεωργόπουλου Παλουμπή Μαρία του Γεωργίου
  3. Δημητρόπουλος Παναγιώτης (Κατσίκας) του Διονυσίου
  4. Διαμαντόπουλος Κυριάκος του Βασιλείου
  5. Θανάσουλας Αθανάσιος του Νικολάου
  6. Κανελλοπούλου Παναγοπούλου Ευφροσύνη (Έφη) του Αγγελή
  7. Καραβούλιας Νικόλαος του Αθανασίου
  8. Μαγγίνα Δήμητρα του Γεωργίου
  9. Νικολακόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  10. Παναγόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) του Ανδρέα
  11. Σοφιανόπουλος Νικόλαος του Αλεξίου

Κοινότητα Καπελέτου

«ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ»

  1. Βαγγελάκου Βασιλική του Ιωάννη
  2. Βλάσσης Μιλτιάδης του Ανδρέα
  3. Γιαννακοπούλου Αλεξάνδρα του Δημητρίου
  4. Καρβουνιάρη Παναγιώτα Μαρία του Δημητρίου
  5. Καστελιώτης Αθανάσιος (NASOS KASTEL) του Κωσταντίνου
  6. Λιβανός Γεώργιος του Λεωνίδα
  7. Παναγόπουλος Διονύσιος του Σπυρίδωνος
  8. Φωτόπουλος Αλέξιος του Κωσταντίνου

«ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

  1. Γεωργιτσόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου
  2. Θανάσουλα Αθηνά του Χρήστου
  3. Καλύβας Θεόδωρος του Ανδρέα
  4. Καστελιώτη Χαρίκλεια του Κυριάκου
  5. Καστελιωτης Σπυρίδων του Γεωργίου
  6. Παπαδόπουλος Ανδρέας του Χρήστου
  7. Σπηλιοπούλου Ηλιοπούλου Πηνελόπη του Χρήστου

Κοινότητα Κουρτεσίου

«ΝΕΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

  1. Κακαλέτρη Παναγιώτα του Γεωργίου
  2. Καπώνης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  3. Κομπορόζου Ειρήνη του Βασιλείου
  4. Παπαβραμόπουλος Περικλής του Παναγιώτη
  5. Σωτηρόπουλος Νικόλαος του Γεράσιμου
  6. Φίλια Γρηγορία του Ευθυμίου
  7. Χαρώνη Μαρία του Αθανασίου

«ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΙΩΣ, ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ»

  1. Κατσανιώτης Σπυρίδων του Ανδρέα
  2. Κώττης Ανδρέας του Χαραλάμπου
  3. Ρέγκλη (Κουργιαλά) Αρχόντω του Δημητρίου
  4. Φιλιππακόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου
  5. Χρυσανθακοπούλου Κωνσταντίνα του Παναγιώτη

Κοινότητα Μανολάδας

«ΜΑΝΩΛΑΔΑ 1316»

  1. Αγγελής Δημήτριος του Δημητρίου
  2. Γιαννέτος Νικόλαος του Χρήστου
  3. Κυριακοπούλου Κυπαρίσσω του Ιωάννη
  4. Λυσανδρόπουλος Κωνσταντίνος του Χαραλάμπους
  5. Πέρδικας Χρήστος του Αριστοτέλους
  6. Σπηλιοπούλου Νικολίτσα του Θεμιστοκλέους

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΟΟΔΟΣ»

  1. Αγγελοπούλου Ιωάννα του Βασιλείου
  2. Θεοδωράκη Φωτεινή του Ηρακλή
  3. Καραμπάτος Γεώργιοςτου Βασιλείου
  4. Νικολετάκης Στυλιανός του Νικολάου
  5. Παλούκος Παναγιώτης του Γεωργίου
  6. Πέρδικας Τρύφων του Γεωργίου
  7. Σάμαρης Λεωνίδας του Στεφάνου
  8. Σπατιώτη Δήμητρα του Νικολάου

Κοινότητα Νεαπόλεως

  1. Γκότση Ιωάννα του Αθανασίου
  2. Γκότσης Θεόδωρος του Χρήστου

Κοινότητα Νέας Μανολάδος

«ΝΕΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

  1. Ανδρέου Ξενοφών του Ιωάννη
  2. Μεσμπούρη Γκολγκάκη Μαρίνα Παρασκευή του Ιωάννη
  3. Παρασκευόπουλος Βασίλειος του Ανδρέα
  4. Στεργιοπούλου Αντωνακάκη Χαριτίνη του Νικολάου
  5. Φωτόπουλος Διονύσιος του Ανδρέα

«ΝΕΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»

  1. Αρβανιτάκη Ιωάννα του Κωνσταντίνου
  2. Γαϊταντζίδης Ευστάθιος του Αντρέα
  3. Γκολφινόπουλος Γεώργιος του Χαραλάμπους
  4. Μυσιρλάκη Γεωργία του Ιωάννη
  5. Τσάκωνας Νικόλαος του Δημητρίου

Κοινότητα Νησίου

«ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

  1. Γεωργακόπουλος Αθανάσιος του Θεόδωρου
  2. Δημόπουλος Θεοχάρης του Παναγιώτη
  3. Καραγιάννη Κωνσταντίνα του Θεόδωρου
  4. Μπερδέ Αγγελική του Αλεξίου
  5. Μπούσκου Ευγενία του Διονυσίου
  6. Παυλόπουλος Γεώργιος του Διονυσίου
  7. Σπατιώτη Αγγελική του Κωνσταντίνου
  8. Τασσόπουλος Φώτιος του Γεωργίου

«ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

  1. Διαμαντοπούλου Σπυριδούλα του Κωνσταντίνου
  2. Καστανάς Τιμολέων του Θεόδωρου
  3. Μάρκος Παναγιώτης του Θεόδωρου
  4. Παπαγρηγορίου Δήμητρα του Γεωργίου
  5. Σταματόπουλος Νικόλαος του Θεόδωρου

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ»

  1. Αλετράς Νικόλαος του Αθανασίου
  2. Ανυφαντής Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  3. Γεωργοπούλου Θεοδώρα του Διονυσίου
  4. Γραμματσούλιας Ιωάννης του Αρίστου
  5. Θεοφιλόπουλος Διονύσιος του Θεόδωρου
  6. Καραβούλια Βικτώρια του Αθανασίου
  7. Καραβούλια Ουρανία του Παναγιώτη
  8. Χριστοδουλόπουλος Νικόλαος Παναγιώτης του Αθανασίου

Κοινότητα Ξενιών (Καλυβακίων)

  1. Μπαντούνας Κωνσταντίνος του Νικολάου
  2. Σκαλτσάς Λεωνίδας του Νικόλαου
  3. Τσιγγάνος Στυλιανός του Παναγιώτη

Δημοτική Ενότητα Κάστρου-Κυλλήνης

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΑΣΤΡΟΥ»

  1. Αλεξόπουλος Παύλος του Δημητρίου
  2. Αρβανίτης Ευστάθιος του Γεωργίου
  3. Ασημακόπουλος Χρήστος του Γρηγορίου
  4. Μανιάτη Ευαγγελία του Ιωάννου
  5. Νικολουτσόπουλος Σωτήριος του Γεωργίου
  6. Πανταζή Δέσποινα του Διονυσίου
  7. Σέσης Χρήστος του Γιάννη
  8. Σκουφούλα Χαριτωμένη του Νικολάου

Κοινότητα Κάτω Παναγίας

«ΓΕΝΕΣΙΣ»

  1. Ανδρούτσος Γεώργιος του Αριστείδη
  2. Δημητρίου Αγγελική του Ιωάννη
  3. Καμίλης Δημήτριος του Χρήστου
  4. Σοφιανού Χρυσαυγή του Αντωνίου
  5. Τσιπούρας Αναστάσιος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑΣ»

  1. Γαληνού Καροτσάκη Ρούσα του Στυλιανού
  2. Γιαννίκος Μιχαήλ του Ελευθερίου
  3. Γκιουλμπαξιώτης Βασίλειος του Ζήση
  4. Μοσχόπουλος Χαράλαμπος του Παναγιώτη
  5. Πισσάρη Κυριακή Ελευθερία (Κέλλυ)του Χρήστου
  6. Τσακουμάκος Σταμάτιος του Ιωάννη

«ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΛΛΗΝΗΣ»

  1. Βούλτσος Κωσταντίνος του Σπυρίδωνος
  2. Δημακοπούλου Ολυμπία του Χρήστου
  3. Δραγώνας Γεώργιος του Χαράλαμπου
  4. Επίσκοπος Πέτρος του Αναστασίου
  5. Μάλαμα Θεώνη του Ιωάννη
  6. Τσίπης Νεκτάριος του Τιμοθέου
  7. Χιώνη Γεωργία του Αριστοφάνη
  8. Χιώνης Αριστοφάνης του Ερωτοκρίτου

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

  1. Αθανασόπουλος Χρήστος του Νικολάου
  2. Βόσσος Γεώργιος του Δημητρίου (ΚΟΝΤΑΝΑΣ)
  3. Μπουραΐμη Αργυρώ του Ιωάννη
  4. Τσαλούπης Λάμπρος του Νικολάου
  5. Φλαμπουρά Αρετή του Διαμαντή

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ»

  1. Αρβανίτη Παναγιώτα (Γιώτα) συζ. Αντωνίου
  2. Αργυράτος Δημήτριος του Τρύφωνα
  3. Γεωργόπουλος Διονύσιος του Σπυρίδωνος
  4. Λαγογιάννη Διονυσία (Σούλα) συζ. Θεόδωρου
  5. Ψυχογυός Νικόλαος του Παύλου

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΥΡΤΟΥΝΤΙΩΝ»

  1. Βαγγελάκου Ζαφειρόπουλου Αντωνία του Ιωάννη
  2. Γεωργόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου
  3. Καρρά Άννα του Παναγιώτη
  4. Στριγάς Ιωάννης του Γεωργίου
  5. Τσάκος Βασίλειος του Αδάμ
  6. Ψυχογιού Χρυσούλα του Νικολάου

Δημοτική Ενότητα Λεχαινών

Κοινότητα Άγιος Χαράλαμπος

  1. Καλάκος Ιωάννης του Αριστομένη
  2. Κουτσούκος Χαράλαμπος του Νικολάου
  3. Παναγιωτόπουλος Χαράλαμπος του Θεόδωρου

Κοινότητα Αρετής

  1. Βλαστός Ιωάννης του Νικολάου
  2. Δρακιάς Περικλής του Βασιλείου
  3. Πραντζάλος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  4. Σπυρόπουλος Γεώργιος του Νικολάου

Κοινότητα Λεχαινών

«ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΚΑΒΙΤΣΑΣ»

  1. Αγγελάτος Στυλιανός του Γεωργίου
  2. Αναστασόπουλος Χρήστος του Ηλία
  3. Αναστασοπούλου Αγαθή του Κωνσταντίνου
  4. Κράγκαρης Ιωάννης του Χαραλάμπους
  5. Παναγιώταρος Διονύσιος του Γεράσιμου
  6. Πανταζή Δήμητρα του Ανδρέα
  7. Σεφερλής Μιχαήλ του Νικολάου
  8. Τσαμπά Βασιλική του Σταματίου

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΛΕΧΑΙΝΩΝ»

  1. Βούρτση Ελευθερία του Αθανασίου
  2. Κορομηλάς Απόστολος του Γεωργίου
  3. Λάττας Χρήστος του Νικολάου
  4. Μπαλαούρα Παγώνα του Παναγιώτη
  5. Νταντης Νικόλαος του Διονυσίου
  6. Σινάνου Μαρία Αναστασία (Μαριάννα) του Κωσταντίνου
  7. Σκανδάλη Μαρία του Χρήστου
  8. Σταματόπουλος Δημήτριος του Νικολάου

Κοινότητα Μέλισσας

«ΜΕΛΙΣΣΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ»

  1. Αλτούνης Νικόλαος του Γεωργίου
  2. Διαμαντόπουλος Παναγιώτης του Μιλτιάδη
  3. Κόλλια Σταυρούλα του Διονυσίου
  4. Κωνσταντόπουλος Νικόλαος του Διονυσίου
  5. Κωνσταντοπούλου Ιωάννα του Βασιλείου
  6. Λυκοκανέλλου Αλεξάνδρα του Γεωργίου
  7. Πετροπούλου Θεώνη του Θεόδωρου
  8. Σταυρόπουλος Κωσταντίνος του Αθανασίου

Κοινότητα Μπορσίου

  1. Καλογέρη Χριστίνα του Γεωργίου
  2. Παναγόπουλος Χρήστος του Διονυσίου

Κοινότητα Μυρσίνης

«ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ »

  1. Βεσκούκη Πεντοτή Κωσταντίνα του Νικολάου
  2. Κολλιοπούλου Άρτεμις του Κωνσταντίνου
  3. Κοντονής Ιωάννης του Σπυρίδωνος
  4. Νάστος Αλέξιος του Χρήστου
  5. Παλαιολόγου Βασιλική του Χρήστου
  6. Περγάρη Σοφία του Σταματίου
  7. Σοφιανός Χαράλαμπος του Ηλία

«ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΗ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΥΜΠΟΛΙΤΗ»

  1. Αγγελόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη
  2. Αποστολόπουλος Ανδρέας του Ιωάννη
  3. Αρβανιτάκης Δημήτρης (Ψάρης) του Νικολάου
  4. Βεσκούκης Νικόλαος του Διονυσίου
  5. Διπλάρου Πατσιώτου Σταυρούλα του Ευάγγελου
  6. Κοτίνη Διονυσία του Αγγέλου
  7. Μαρούδα Σταθοπούλου Ευσταθία του Ηλία
  8. Φλεβοτόμου Ευγενία του Μιχαήλ

28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Συνεχίζοντας, αποδέχεστε την χρήση αυτών
Περισσότερα Ok Απόρριψη