05|05
2019
20:00

Λυμπέρης: Με αέρα νικητή

Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΛΥΜΠΕΡΗ ‘ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ’

Μαζί με τους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους της παράταξης του ‘ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ’ προσήλθε λίγο μετά τις 7 χθες το απόγευμα στο Πρωτοδικείο Αμαλιάδας ο υποψήφιος Δήμαρχος Ήλιδας Γιάννης Λυμπέρης και κατέθεσε το συνδυασμό για τις εκλογές της 26ης Μαΐου.

Πλήρες ψηφοδέλτιο σε Αμαλιάδα και Πηνεία, με τον μέγιστο αριθμό υποψηφίων που προβλέπει η νομοθεσία, ο Γιάννης Λυμπέρης εμφανίστηκε χθες κάτι παραπάνω από αισιόδοξος για το εκλογικό αποτέλεσμα, κάνοντας λόγο για νίκη πρώτης Κυριακής.

Αμέσως μετά την κατάθεση του Συνδυασμού ο κ. Λυμπέρης δήλωσε: «Καταθέσαμε τον Συνδυασμό νίκης που πιστεύουμε πως θα μας δώσει ο λαός της Αμαλιάδας και της Πηνείας, γιατί η Ήλιδα άξιζε καλύτερη εκπροσώπηση την περασμένη πενταετία. Όχι μόνο χάθηκαν ευκαιρίες αλλά οπισθοδρομήσαμε σε βασικούς τομείς όπως, οι υποδομές, οι υπηρεσίες και η ποιότητα ζωής των πολιτών. Όπως έχουμε ήδη δηλώσει, για εμάς οι πρώτες 100 ημέρες είναι μετά τις 26 Μαΐου και την νίκη πρώτης Κυριακής , για να αποκαταστήσουμε πράγματα όπως: Νερό σε όλα τα σπίτια από το διυλιστήριο, άνοιγμα της πτέρυγας του Νοσοκομείου που ήδη εξοπλίζουμε έμπρακτα αποδεικνύοντας ότι θέλουμε και μπορούμε να το αναβαθμίσουμε, κατάθεση μελέτης με δημοπρασία των κτιρίων του ΤΕΙ με 7 εκ. ευρώ και διατήρηση της σχολής όπως την έχουμε και… έπεται συνέχεια…».

«ΗΛΙΔΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ»

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΨΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΣΤΕΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΔΑΝΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΨΙΟΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  11. ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  12. ΚΑΦΥΡΑ- ΒΑΡΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
  13. ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΚΟΛΕΤΣΗ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  15. ΚΟΤΣΑΥΤΗ- ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  16. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  17. ΛΑΒΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  18. ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ- ΤΣΑΚΩΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  19. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΜΠΑΚΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  22. ΜΠΑΡΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΜΠΕΚΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  24. ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  25. ΝΟΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  26. ΞΕΝΟΥ- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  27. ΠΑΛΥΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  29. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ)του ΠΕΤΡΟΥ
  30. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  31. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  32. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  33. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΡΦΕΑ
  34. ΠΑΡΡΑ – ΚΡΙΣΠΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  35. ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  36. ΡΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  37. ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΛΟΥΔΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  38. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  39. ΤΑΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  40. ΤΣΑΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  41. ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  42. ΧΑΡΒΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΝΤΑΝΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  43. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  44. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΗΝΕΙΑΣ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. ΔΟΥΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΠΙΛΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΜΗΔΗ
  3. ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  6. ΤΣΑΓΓΑΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  
  2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ- ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΒΑΡΝΑΒΑΣ του ΧΑΜΠΗ
  4. ΔΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  5. ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΣΣΑΛΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΑ)του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ- ΨΗΜΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  11. ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ- ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΛΕΝΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΣΑΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  13. ΤΟΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  14. ΤΣΑΓΡΗ -ΚΟΤΣΙΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΦΛΕΒΟΤΟΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  17. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΓΙΑΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΦΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ
  4. ΜΑΓΚΑΦΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  5. ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  6. ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΕΙΟΥ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΝΤΟΥΠΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΙΟΥ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΑΨΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  5. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΣΑΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΦΕΡΛΕ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΙΩΤΙΣΣΑΣ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΝΤΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  7. ΤΣΑΓΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  8. ΧΟΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΥΝΑΙΪΚΩΝ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΧΑΜΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΟΥΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΛΟΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΚΟΤΣΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΑΜΑ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΛΙΒΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΕΤΡΟΥΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΦΟΥΡΝΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΟΥ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΛΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΛΙΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  8. ΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΑΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ
  4. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  7. ΣΕΪΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΒΙΑΤΑΣ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΟΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  3. ΚΟΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΙΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΝΙΚΟΛΑΒΓΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΝΤΟΥΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΣΤΟΥΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΣΤΙΟΥ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΑΧΙΛΛΕΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΑΛΑΝΗΣ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΒΑΡΙΟΥ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΓΚΡΙΛΛΑΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΔΗΜΑΚΟΣ (ΓΡΕΒΕΛΟΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΚΚΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΝΤΑΝΑΣΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  7. ΣΑΦΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  8. ΤΣΙΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας )

  1. ΑΒΡΑΜΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΛΑΖΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Συνεχίζοντας, αποδέχεστε την χρήση αυτών
Περισσότερα Ok Απόρριψη