andritsou 181025

andritsou 181025

ilalive.gr εξετάσεις

Φροντιστήρια Καίσαρης sotiropoulos skoubouri vets

03|06
2019
12:12

Άνοδος - Πρότυπο Φροντιστηριακό Κέντρο

Olympia Adventure Club

Δήμος Ανδραβίδας - Κυλλήνης: Οι σταυροί προτίμησης στις δημοτικές εκλογές (ΕΠΙΣΗΜΑ)

Δήμος Ανδραβίδας – Κυλλήνης
Καταχωρημένα Τμήματα 52
Σύνολο Εγγεγραμμένων 21.101
Σύνολο Ψηφίσαντων 13.320
Λευκά 117
Άκυρα 429
Σύνολο Άκυρων/Λευκών 546
Έγκυρα 12.774

Συγκεντρωτικά Αποτελέσματα Δήμος Ανδραβίδας - Κυλλήνης
ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ 5.203
ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ 3.196
ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ 2.601
ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ 1.246
ΚΡΙΣΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ 294
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ - ΚΥΛΛΗΝΗΣ 234

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΝΤΖΑΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ανδραβίδας

  1. ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΥ 662
  2. ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 563
  3. ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 527
  4. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 449
  5. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 337
  6. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΟΣΤΑΣ) του ΚΛΕΑΡΧΟΥ 299
  7. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 209
  8. ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 184
  9. ΚΟΝΤΑΡΗ-ΚΟΤΣΑΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 179

Εκλογική Περιφέρεια Βουπρασίας

  1. ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 920
  2. ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 882
  3. ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 833
  4. ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΦΕΝΕΟΣ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 600
  5. ΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 503
  6. ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 502
  7. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΗΤΣΑΡΑΣ) του ΠΕΤΡΟΥ 475
  8. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΤΣΟΚΑΝΑΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 454
  9. ΒΡΑΧΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 422
  10. ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 385
  11. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 361
  12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 361
  13. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 342
  14. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 292
  15. ΠΡΙΦΤΗ-ΤΖΙΤΖΟΓΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΙΩΡΓΟ 271

Εκλογική Περιφέρεια Κάστρου - Κυλλήνης

  1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 567
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 311
  3. ΠΑΝΤΑΖΗ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ συζ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 243
  4. ΦΙΤΣΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 216
  5. ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ 184
  6. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134
  7. ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
  8. ΡΟΥΦΙΚΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΦΩΤΙΟΥ 92

Εκλογική Περιφέρεια Λεχαινών

  1. ΚΕΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ 498
  2. ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ-ΜΠΟΡΣΙ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 418
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 370
  4. ΜΟΡΤΑΚΗ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 214
  5. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 188
  6. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 165
  7. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΘΗΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 149
  8. ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 146
  9. ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΟΝΟΛΙΘΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 70

ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΑΛΙΑΡΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ανδραβίδας

  1. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 389
  2. ΒΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 299
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 239
  4. ΚΟΡΟΜΗΛΑ-ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 212
  5. ΛΕΜΠΟΤΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 185
  6. ΧΟΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 167
  7. ΤΣΑΤΣΟΥ-ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 127
  8. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 111
  9. ΤΕΜΠΕΛΗ ΑΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 63

Εκλογική Περιφέρεια Βουπρασίας

  1. ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 466
  2. ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗ-ΖΑΓΚΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΕΤΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 380
  3. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 286
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 270
  5. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ 259
  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 191
  7. ΒΡΑΧΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 181
  8. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ-ΣΑΜΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 175
  9. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 163
  10. ΣΚΡΕΠΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 128
  11. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 120
  12. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 110
  13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 91
  14. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΖΩΗ 61
  15. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 58

Εκλογική Περιφέρεια Κάστρου - Κυλλήνης

  1. ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 344
  2. ΜΠΡΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 326
  3. ΤΣΑΜΠΑ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 248
  4. ΤΖΙΚΑΣ ΤΡIΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 169
  5. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 156
  6. ΧΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 143
  7. ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 123
  8. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 121

Εκλογική Περιφέρεια Λεχαινών

  1. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΕΚΤΩΡ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 533
  2. ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 441
  3. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 430
  4. ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 251
  5. ΚΑΠΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 245
  6. ΒΕΣΚΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 140
  7. ΚΟΤΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136
  8. ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 116
  9. ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 112

ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ – ΝΑΜΠΙΛ ΜΟΡΑΝΤ

Εκλογική Περιφέρεια Ανδραβίδας

  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 302
  2. ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 287
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 181
  4. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
  5. ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΖΩΪΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
  6. ΛΑΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 83
  7. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
  8. ΚΑΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 71
  9. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 25

Εκλογική Περιφέρεια Βουπρασίας

  1. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 469
  2. ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 261
  3. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 236
  4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΤΟΥΓΙΑΣ) 170
  5. ΣΑΜΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 146
  6. ΕΛΛΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 125
  7. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΡΙΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 125
  8. ΣΠΟΥΔΑ-ΚΑΡΝΑΤΣΟΥ ΖΩΪΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 90
  9. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΒΑΡΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 84
  10. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 64
  11. ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 63
  12. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΜΑΡΑ ΚΟΡΑΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61
  13. ΒΑΓΕΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 39
  14. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 36
  15. ΚΑΚΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 25

Εκλογική Περιφέρεια Κάστρου - Κυλλήνης

  1. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 248
  2. ΑΛΤΟΥΝΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΙΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 234
  3. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ-ΔΗΜΑΚΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 234
  4. ΞΑΝΘΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 206
  5. ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΛΕΛΕΣ) 147
  6. ΝΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 127
  7. ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ 81
  8. ΒΟΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 36

Εκλογική Περιφέρεια Λεχαινών

  1. ΜΙΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΗΝΑ 612
  2. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ 433
  3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 416
  4. ΓΚΡΙΝΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 298
  5. ΣΧΙΖΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 178
  6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 164
  7. ΚΟΝΤΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 162
  8. ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΣΑ) 152
  9. ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ 115

ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ανδραβίδας

  1. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 118
  2. ΡΩΤΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56
  3. ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 41
  4. ΡΟΓΓΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
  5. ΖΟΡΜΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 8
  6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 7
  7. ΓΙΡΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 6
  8. ΛΙΓΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0

Εκλογική Περιφέρεια Βουπρασίας

  1. ΚΑΠΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 166
  2. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154
  3. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 112
  4. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 102
  6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92
  7. ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ 69
  8. ΜΠΑΛΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ 41
  9. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 26
  10. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17
  11. ΓΡΑΜΜΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ 6

Εκλογική Περιφέρεια Κάστρου - Κυλλήνης

  1. ΒΑΦΙΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΖΑΧΑΡΙΑ 478
  2. ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 81
  3. ΒΟΣΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 78
  4. ΣΟΥΛΕΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
  5. ΚΟΜΠΟΘΡΕΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 64
  6. ΣΒΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 42

Εκλογική Περιφέρεια Λεχαινών

  1. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 337
  2. ΖΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 268
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 156
  4. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΟΥ 142
  5. ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 137
  6. ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΑΚΗ 114
  7. ΤΡΙΤΑΡΗ ΖΑΧΑΡΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 108
  8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 56

ΚΡΙΣΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΑΝΙΑΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ανδραβίδας

  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22
  3. ΜΑΝΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 10
  4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5
  5. ΚΑΣΤΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5
  6. ΤΣΟΥΜΠΕΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5

Εκλογική Περιφέρεια Βουπρασίας

  1. ΒΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 39
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
  3. ΣΠΑΤΙΩΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
  4. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 5
  5. ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4
  6. ΚΑΠΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
  7. ΡΑΠΤΗ-ΚΟΥΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 3
  8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3
  9. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2
  10. ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2

Εκλογική Περιφέρεια Κάστρου - Κυλλήνης

  1. ΣΟΦΙΑΝΟΥ-ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΟΛΓΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 118
  2. ΚΟΛΛΙΑ- ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
  3. ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 33
  4. ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24
  5. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 17
  6. ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 11

Εκλογική Περιφέρεια Λεχαινών

  1. ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 48
  2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 47
  3. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37
  4. ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΙΑΣΟΝΑΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 23
  5. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 19
  6. ΜΟΝΟΛΙΘΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΟΥΦ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 6

ΛΑΪΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ  ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ - ΚΥΛΛΗΝΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ανδραβίδας

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29
  2. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
  3. ΛΕΜΠΟΤΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
  4. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 15
  5. ΚΟΝΤΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 14
  6. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12
  7. ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 5

Εκλογική Περιφέρεια Βουπρασίας

  1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 33
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 31
  3. ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 27
  4. ΓΚΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
  5. ΒΕΛΟΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΑΡΙΝΟΥ 12
  6. ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 9
  7. ΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 8
  8. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
  9. ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
  10. ΚΩΣΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 3
  11. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1

Εκλογική Περιφέρεια Κάστρου - Κυλλήνης

  1. ΚΟΚΟΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 25
  2. ΣΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25
  3. ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 16
  4. ΖΟΡΜΠΑΣ ΖΩΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 13
  5. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 12
  6. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7
  7. ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3

Εκλογική Περιφέρεια Λεχαινών

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 83
  2. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 22
  3. ΣΥΛΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 21
  4. ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΑΝΔΡΕΑ 15
  5. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
  6. ΜΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13
  7. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 12
  8. ΤΣΑΝΟΥ-ΜΕΤΣΟΒΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΤΟΣ 7
  9. ΜΕΜΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ 6

28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Συνεχίζοντας, αποδέχεστε την χρήση αυτών
Περισσότερα Ok Απόρριψη