andritsou 181025

Φροντιστήρια Καίσαρης sotiropoulos skoubouri vets

21|06
2019
16:57

Ηλεία: Ποιοι είναι οι υποψήφιοι βουλευτές όλων των κομμάτων

Συνολικά 17 κόμματα ή συνδυασμοί κομμάτων συμμετέχουν στις εθνικές εκλογές της 7ης Ιουλίου και θα ζητήσουν την ψήφο των πολιτών στην Ηλεία.

Διαβάστε όλα τα ονόματα των υποψηφίων βουλευτών όπως ανακηρύχθηκαν επίσημα οι συνδυασμοί από το Πρωτοδικείο Ηλείας.

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1. ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου
2. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Δημητρίου
3. ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σόλωνα
4. ΝΟΤΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ του Σταύρου
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
7. ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του Ηλία

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του Ζήσιμου
2. ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Αθανασίου
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
4. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΤΕΝΗ) του Ιωάννη
6. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του Κωνσταντίνου
7. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Κίνημα Αλλαγής (ΠΑΣΟΚ-ΚΙΔΗΣΟ-Ένωση Δημ. Εθνικής Μεταρρύθμισης Ε.Δ.Ε.Μ.-Ανανεωτική Αριστερά-Προοδευτικό Κέντρο-Κινήσεις Πολιτών)

1. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου
2. ΓΙΑΤΡΑ ΖΩΗ του Διονυσίου
3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
4. ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
5. ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου
6. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
7. ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του Παναγιώτη

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του Δημητρίου
2. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημοσθένη
4. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
5. ΞΕΝΟΣΤΑΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Ηλία
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Νικολάου
7. ΤΣΑΣΗ ΖΩΙΤΣΑ (ΖΩΗ) του Νικολάου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
2. ΔΟΥΔΟΥΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Σταμάτη
3. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του Ξενοφώντος
4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου
5. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
6. ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
7. ΤΣΟΥΜΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του Βασιλείου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Νικολάου
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του Σωτηρίου
4. ΤΑΚΟΥΜΑΚΗ ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Παναγιώτη
5. ΦΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΚΡΕΣΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
3. ΛΑΒΔΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Παναγιώτη
4. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Αναστασίου
5. ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου
6.

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
1. ΓΚΙΑΤΑ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
2. ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Βασιλείου
3. ΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
4. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
5. ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ - ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Μ-Λ. Κ.Κ.Ε.)
1. ΣΟΦΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του Δημητρίου

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1. ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
3. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του Διονυσίου
4. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ-ΛΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Διονυσίου
5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αγγελή

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1. ΤΣΙΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.Π.Α.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ.) (Ε.Π.Α.Μ - Α.Κ.Κ.ΕΛ.)

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γρηγορίου

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας

1. ΜΠΑΧΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου
2. 2. ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ - ΜΕΤΩΠΟ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ (ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ "ΛΑ.Ε." - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ)

1. ΒΑΜΒΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου
3. ΚΟΥΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του Διονυσίου
4. ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΜέΡΑ25
1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Διονυσίου
2. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ του Γεωργίου
3. ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
4. ΣΑΣΣΑΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ανδρέα
5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ-ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1. ΔΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

ΚΚΕ (μ-λ)

1. ΑΝΔΡΙΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου
2. ΖΟΥΛΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χαράλαμπου
3. ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Παντελή


28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Συνεχίζοντας, αποδέχεστε την χρήση αυτών
Περισσότερα Ok Απόρριψη