17|09
2019
14:15

ΕΠΣ Ηλείας: Η κλήρωση της Β' Κατηγορίας Central

Το πρωτάθλημα της Β' Κατηγορίας Central θα ξεκινήσει στις 12-13 Οκτωβρίου.

1ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Απόλλων Ν.Φ. -Αγ. Δημήτριος
ΠΑΟΚ-Άφοβος
Άρης Λ.-Ν. Άρης Στρ.
Απόλλων Σμίλα-Ωλενειακός
Ρεπό: Ν.Ατρόμητος Λαστεΐκων
 
2η αγωνιστική
Αγ. Δημήτριος-ΠΑΟΚ
Ν.Ατρόμητος Λ.-Απόλλων Ν.Φ.
Ν. Άρης Στρ.-Ωλενειακός
Άφοβος-Απόλλων Σμίλα
Ρεπό: Άρης Λ.
 
3η αγωνιστική
Απόλλων Ν.Φ.-ΠΑΟΚ
Άρης Λ.-Ν.Ατρόμητος Λ.
Απόλλων Σμίλα-Αγ. Δημήτριος
Ν.Άρης Στρ.-Άφοβος
Ρεπό: Ωλενειακός
 
4η αγωνιστική
Αγ. Δημήτριος- Ν.Άρης Στρ.
Ν. Ατρόμητος Λ.-Ωλενειακός
ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμίλα
Άρης Λ.-Απόλλων Ν.Φ.
Ρεπό: ‘Αφοβος
 
5η αγωνιστική
Απόλλων Ν.Φ.- Απόλλων Σμίλα
Ωλενειακός-‘Αρης Λ.
Ν.Άρης Στρ.-ΠΑΟΚ
Άφοβος-Ν.Ατρόμητος Λ.
Ρεπό: Αγ. Δημήτριος
 
6η αγωνιστική
Ν.Ατρόμητος Λ.-Αγ. Δημήτριος
Άρης Λ.-Άφοβος
Απόλλων Σμίλα- Ν.Άρης Στρ.
Ωλενειακός-Απόλλων Ν.Φ.
Ρεπό: ΠΑΟΚ
 
7η αγωνιστική
Αγ. Δημήτριος-Άρης Λ.
ΠΑΟΚ- Ν.Ατρόμητος Λ.
Ν.Άρης Στρ.-Απόλλων Ν.Φ.
Άφοβος-Ωλενειακός
Ρεπό: Απόλλων Σμίλα
 
8η αγωνιστική
Απόλλων Ν.Φ.-Άφοβος
Άρης Λ.-ΠΑΟΚ
Απόλλων Σμίλα-Ν.Ατρόμητος Λ.
Ωλενειακός-Αγ. Δημήτριος
Ρεπό: Άρης Σ.
 
9η αγωνιστική
Ν.Ατρόμητος Λ.-Ν. Άρης Στρ.
ΠΑΟΚ-Ωλενειακός
Απόλλων Σμίλα-Άρης Λ.
Άφοβος-Αγ. Δημήτριος
Ρεπό: Απόλλων Ν.Φ.
 
 
2ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Πήγασος-Θρίαμβος
Χειμαδιό-Αετός Αλπ.
Δόξα Ελαιώνα-Θύελλα Καρδαμά
Αγ. Γεώργιος-Αμαλιάδα 2008
Αίολος-Αργοναύτης
 
2η αγωνιστική
Θρίαμβος-Δόξα Ελαιώνα
Χειμαδιό-Πήγασος
Αμαλιάδα 2008-Αργοναύτης
Θύελλα Κ.-Αίολος
Αετός Αλπ.-Αγ. Γεώργιος
 
3η αγωνιστική
Πήγασος-Δόξα Ελαιώνα
Αγ. Γεώργιος-Χειμαδιό
Αίολος-Θρίαμβος
Αργοναύτης-Αετός Αλπ.
Αμαλιάδα 2008-Θύελλα Κ.
 
4η αγωνιστική
Θρίαμβος-Αμαλιάδα 2008
Χειμαδιό-Αργοναύτης
Δόξα Ελαιώνα-Αίολος
Αγ. Γεώργιος-Πήγασος
Αετός Αλπ.-Θύελλα Κ.
 
5η αγωνιστική
Πήγασος-Αίολος
Θρίαμβος-Αετός Αλπ.
Αργοναύτης-Αγ. Γεώργιος
Αμαλιάδα 2008-Δόξα Ελαιώνα
Θύελλα Κ.-Χειμαδιό
 
6η αγωνιστική
Χειμαδιό-Θρίαμβος
Δόξα Ελαιώνα-Αετός Αλπ.
Αγ. Γεώργιος-Θύελλα Κ.
Αίολος-Αμαλιάδα 2008
Αργοναύτης-Πήγασος
 
7η αγωνιστική
Θρίαμβος-Αγ. Γεώργιος
Δόξα Ελαιώνα-Χειμαδιό
Αμαλιάδα 2008-Πήγασος
Θύελλα Κ.-Αργοναύτης
Αετός Αλπ. -Αίολος
 
8η αγωνιστική
Πήγασος-Θύελλα Κ.
Αγ. Γεώργιος-Δόξα Ελαιώνα
Αίολος-Χειμαδιό
Αργοναύτης-Θρίαμβος
Αετός Αλπ.-Αμαλιάδα 2008
 
9η αγωνιστική
Πήγασος-Αετός Αλπ.
Χειμαδιό-Αμαλιάδα 2008
Δόξα Ελαιώνα-Αργοναύτης
Αίολος-Αγ. Γεώργιος
Θύελλα Κ.-Θρίαμβος
 
 
3ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Εθνικός Αμπελ.-Ίφιτος Καλ.
Αχιλλέας-Πρίγκιπες
Άρης Δ.-Κάστρο
Πηνειακός-Κένταυρος Σωστίου
Ρεπό: Μυρσιναϊκός
 
2η αγωνιστική
Ίφιτος Καλ.-Αχιλλέας
Μυρσιναϊκός-Εθνικός Αμπ.
Κάστρο-Κένταυρος Σ.
Πρίγκιπες-Πηνειακός
Ρεπό: Άρης Δ.
 
3η αγωνιστική
Εθνικός Αμπ.-Αχιλλέας
Άρης Δ.-Μυρσιναϊκός
Πηνειακός-Ίφιτος
Κάστρο-Πρίγκιπες
Ρεπό: Κένταυρος Σ.
 
4η αγωνιστική
Ίφιτος-Κάστρο
Μυρσιναϊκός-Κένταυρος Σ.
Αχιλλέας-Πηνειακός
Άρης Δ.- Εθνικός Αμπ.
Ρεπό: Πρίγκιπές
 
5η αγωνιστική
Εθνικός Αμπ.-Πηνειακός
Κένταυρος Σ.-Άρης Δ.
Κάστρο-Αχιλλέας
Πρίγκιπες-Μυρσιναϊκός
Ρεπό: Ίφιτος
 
6η αγωνιστική
Μυρσιναϊκός-Ίφιτος
Άρης Δ.-Πρίγκιπες
Πηνειακός-Κάστρο
Κένταυρος Σ.- Εθνικός Αμπ.
Ρεπό: Αχιλλέας
 
7η αγωνιστική
Ίφιτος-Άρης Δ.
Αχιλλέας-Μυρσιναϊκός
Κάστρο- Εθνικός Αμπ.
Πρίγκιπές-Κένταυρος Σ.
Ρεπό: Πηνειακός
 
8η αγωνιστική
Εθνικός Αμπ.-Πρίγκιπες
Άρης Δ.-Αχιλλέας
Πηνειακός-Μυρσιναϊκός
Κένταυρος Σ.-Ίφιτος
Ρεπό: Κάστρο
 
9η αγωνιστική
Μυρσιναϊκός-Κάστρο
Αχιλλέας-Κένταυρος Σ.
Πηνειακός-Άρης Δ.
Πρίγκιπες-Ίφιτος
Ρεπό: Εθνικός Αμπ.


28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Συνεχίζοντας, αποδέχεστε την χρήση αυτών
Περισσότερα Ok Απόρριψη