07|02
2020
20:08

Φιλαθλητικός - Μπάντμιντον: Με πολλά μετάλλια στο Περιεφερειακό Πρωτάθλημα Πελοποννήσου

Πολλά μετάλλια για μια ακόμη φορά για τον Φιλαθλητικό στο Περιεφερειακό Πρωτάθλημα Πελοποννήσου που διεξήχθη την περασμενη Κυριακή στο κλειστο της πόλης μας.

U11:
1) Λεβέντης Φώτης (Φιλαθλητικός)
2) Αντύπας Διονύσιος (Φιλαθλητικός)
3) Σπύρος Φουσέκης (Απολλώνιος)
-  Αναστάσιος Φουσέκης (Απολλώνιος)
 
1) Βγενοπούλου Ευανθία (Φιλαθλητικός)
2) Μυλωνά Δήμητρα (Φιλαθλητικός)
3) Σπυρίδη Ελευθερία (Απολλώνιος)
 
Με τον Φιλαθλητικό αγωνίστηκαν εξαιρετικά με καλά πλασαρίσματα σε αυτή την κατηγορία και οι: Τίτος Αντύπας, Απόλλων Λεμόνης, Ορέστης Μπουκάρας, Αντώνης Τράντας, και Χρήστος Τυλιγαδας.
 
Στα U15 είχαμε τα εξής αποτελέσματα:

Απλό Παίδων

1) Στυλιδιώτης Αριστοτέλης (Απολλώνιος)
2) Σπυρόπουλος Αλέξανδρος (Φιλαθλητικός) 
3) Βαμβακάς Παναγιώτης (Φιλαθλητικός)
-  Γαλανής Στέφανος (Απολλώνιος)
Απλό Κορασίδων
1) Βλαχαντώνη Χαρούλα (Φιλαθλητικός)
2) Παναγιωτακοπούλου Τζίνα (Φιλαθλητικός)
3) Θάνου Κωνσταντίνα (Φιλαθλητικός)
-   Αλικάκη Αγγελική (Φιλαθλητικός)

Διπλό Παίδων

1) Γαλανής Στεφ.-Πανάρετος Βικτ. (Απολλώνιος)
2) Βαμβακάς Παν. - Δρακόπουλος Χαρ. (Φιλαθλητικός)
3) Λιναρδάτος Χρ. - Παναγιωτακόπουλος Χρ. (Φιλαθλητικός)
4) Γκοτσούλιας Αλ. - Παπαδόπουλος Μαρ. (Απολλώνιος)

Διπλό Κορασίδων

1) Αλικάκη Αγγ. - Παναγιωτακοπούλου Τζ. (Φιλαθλητικός)
2) Θάνου Κων. - Λύκου Ελευθ. (Φιλαθλητικός)
3) Βαμβακά Αθ.- Διαμαντοπούλου Στ. (Φιλαθλητικός)
-  Ρελάκη Ευ. - Χριστοδουλόπουλου Μαρ. (Φιλαθλητικός)
 
filathlitikos2 metallia

Μεικτό

1) Στυλιδιώτης Αρ. - Λιόλιου (Απολλώνιος)
2) Γκοτσούλιας Αλ. - Γιαννακοπούλου Βικτ. (Απολλώνιος)
3) Σπυρόπουλος Αλ. - Βλαχαντώνη Χαρ. (Φιλαθλητικός)
- Λιναρδάτος Θ. - Λιναρδατου Αστρ. (Φιλαθλητικός)
 
Στα U19 τα αποτελέσματα είχαν ως εξής:
 
Απλό Εφήβων
1) Κατσιαδράμης Κυριάκος (Φιλαθλητικός)
2) Σωτηρόπουλος Άκης (ΝΕΠ)
3) Αγκο Πλατών (Φιλαθλητικός)
-   Αθανασόπουλος Νικόλαος (ΝΕΠ)
 
Απλό Νεανίδων
 
1) Βλαχαντώνη Αντωνία (Φιλαθλητικός)
2) Βλαχαντώνη Παυλίνα (Φιλαθλητικός)
3) Δεληβοριά Χριστίνα (ΝΕΠ)
-   Βαγενά Κωνσταντίνα (ΝΕΠ)
 
Διπλό Εφήβων
 
1) Σωτηρόπουλος Α. -  Αθανασόπουλος Ν. (ΝΕΠ) 
2) Κατσιαδράμης Κ. - Άγκο Πλ. (Φιλαθλητικός)
3) Αναστασόπουλος Κ. - Δάρας Π. (Φιλαθλητικός) 
 
Διπλό Νεναίδων
 
1) Βλαχαντώνη Π. - Βλαχαντώνη Α. (Φιλαθλητικός)
2) Στυλιδιώτη Β.- Βαγενά Κ. (ΝΕΠ)
3) Τόλια Β. - Γαβρά Γ. (Φιλαθλητικός)
-   Τρίμμη Ν. - Δάρα Μαρ. (Φιλαθλητικός)
 

Περισσότερα από την κατηγορία


28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.