ionios 1520x250

praxitelis anastasopoulos 750x150 1021 bougatsa pasa 755x150 0122

Τα μυστικά των τυχερών παιχνιδιών Blogging Με Υπογραφή Πες μας και εσύ την άποψη σου Online Casino
Online Casino
Blogging Με Υπογραφή
Τα μυστικά των τυχερών παιχνιδιών Πες μας και εσύ την άποψη σου

14|06
2022
09:04

Βιλαέτεια: Κοσμοσυρροή στο Στάδιο - Συμμετείχαν αθλητές απ’ όλη τη χώρα

Άκρως επιτυχημένοι ήταν οι αγώνες στίβου ΒΙΛΑΕΤΕΙΑ που διοργάνωσε το σωματείο Αναγέννησις Πύργου με την υποστήριξη του Δήμου Πύργου. Τριάντα δύο αγωνίσματα γέμισαν με αθλήτριες και αθλητές συλλόγων απ’ όλη την Ελλάδα τα πινάκια των κριτών, ιδιαίτερα αυτά των ταχυτήτων. Ο κύριος πληθυσμός των αγωνιζόμενων από την Ηλεία, την Αχαΐα, τη Ζάκυνθο, το Αγρίνιο, τη Μεσσηνία, την Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη, τη Ρόδο και την Κρήτη.

Τα Βιλαέτεια τίμησαν με την παρουσία τους εκατοντάδες φίλαθλοι, οι γονείς των παιδιών και πολιτικά πρόσωπα. Μεταξύ άλλων:

Ο Δήμαρχος Πύργου: Αντωνακόπουλος, οι αντιδήμαρχοι: Αργυρόπουλος, Πλεμμένος, οι υπεύθυνοι αθλητισμού της Περιφέρειας: Νικολακόπουλος, αγροτικής ανάπτυξης: Βασιλόπουλος . Ο πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου Κ. Μπαλάσης, εκ μέρους του Δ.Σ. του κεντρικού ΣΕΓΑΣ Ο κ. Μαντάς, ο πρόεδρος των προπονητών στίβου Πελοποννήσου και προπονητής Γιώργος Παπανδρεόπουλος.

Παρέστησαν και βράβευσαν οι Βουλευτές Ηλείας: Αυγερινοπούλου της Ν.Δ. και Κατρίνης, οι οποίοι με δηλώσεις τους εξήραν την προσπάθεια των αγωνιζόμενων, αλλά και το ρόλο των αγώνων στίβου.

Η ψυχή των αγώνων ήταν οι προπονητές της Αναγέννησης Παπαγρηγορίου, Κόκκαλης, Ζαφειρόπουλος ολόκληρο το Διοικητικό Συμβούλιο της Αναγέννησις που είχε δουλέψει πάρα πολύ καλά την οργάνωση του αγώνα και τη ροή του προγράμματος μαζί με τον τεχνικό σύμβουλο Κώστα Μπούσια. Γενικά όλοι και όλες έμειναν ευχαριστημένοι απ’ τα Βιλαέτεια.

Στο αγωνιστικό μέρος, ο Ζακυνθινός ρίπτης Μεράι Κλέβις με βολή 17μ.27 εκατοστά στη σφαιροβολία πήρε το εισιτήριο πρόκρισης για το Πανευρωπαϊκό Κ-18 που θα γίνει στην Ιερουσαλήμ. Ο Πατρινός άλτης Μιχάλης Καϊπής πέτυχε επίδοση νέο ρεκόρ 2μ και 3 εκατοστά. Στα σπριντ μετείχε η 18 χρονη Αναστασία Καρελά όπου διακρίθηκε στη Γυμνασιάδα της Γαλλίας, ωστόσο έχασε από την 20χρονη Αμαλιαδίτισσα Ζωή Τραγουστή στα 100 μέτρα. Εξαιρετικά βελτιωμένος ο 16χρονος Γιώργος Ασπραδάκης ήταν 2ος με 23’’26 στα 200 μέτρα, και 3ος στα 100 μέτρα με 11’’42 και κόντρα άνεμο, έχει το μέλλον μπροστά του.

Σταθερή αξία ο Πατρινός πολυαθλητής Ορφανόπουλος που νίκησε στα 400 μέτρα. Ωραία εμφάνιση και νίκη με 4’11’’00 στα 1500 μέτρα ο 28χρονος Αμαλιαδίτης Μεϊντή. Ο 22χρονος Αλέξης Αργυρόπουλος με 7 μέτρα και 7 εκατοστά επέστρεψε στην γενέτειρα και δήλωσε ότι αναμένει το καλύτερο. Δυνατή νίκη ο Τσαμπάς στον ακοντισμό την έκανε δώρο στα γενέθλιά του εν αναμονή της εισαγωγής του στο ΤΕΦΑΑ.

Νικήτρια και η Ποϊραζίδη - αναμένει την εισαγωγή της στο ΤΕΦΑΑ-στο μήκος την αφιέρωσε στη μνήμη του παππού της που έφυγε μια μέρα νωρίτερα απ’ τη ζωή. Παρούσα και η 19χρονη Δεσπολάρη στα 400 μέτρα που νίκησε άνετα και θα παλέψει –ύστερα κι απ’ τον αγώνα στο Βέλγιο- να βελτιωθεί ακόμη περισσότερο για τα 800 μέτρα. Η φοιτήτρια και πρωταθλήτρια Μαργαρίτα Τσουκαλά στον ακοντισμό τίμησε τους αγώνες της ιδιαίτερης πατρίδας της και νίκησε. Πάρα πολύ καλός και ο Στέφανος Παπαναγόπουλος με 15μ26 εκ. στη σφαιροβολία κυνηγά βολές πάνω από τα 16 μέτρα.

Καλές επιδόσεις σημειώθηκαν και στα αγωνίσματα των νεαρότερων ηλικιών. Με την Πένη Λαμπροπούλου να φτάνει στα 5μ και 6 εκ., την νεαρότερη Ποϊραζίδη να ξεπερνά το 1μ και 42 εκ. , την Παναγοπούλου να κόβει τη νήμα στα 150 μέτρα στα 20’’02, την Πέππα στα εμπόδια με 13΄΄39. Νίκες για την Αβράμπου στον ακοντισμό, την Κλημαντήρη στη σφαιροβολία , τη Σγούδα στα 60 μέτρα, στη σφαιροβολία Κ-14 Μπελεσιώτη Ελένη.

Δεν μετείχε η Βυθούλκα από τα Λεχαινά στα 1500 μέτρα λόγω των Πανελληνίων εξετάσεων που ναι μεν είχαν ολοκληρωθεί αλλά η αθλήτρια είχε σταματήσει τις προπονήσεις για να μελετήσει. Υπολογίσιμοι οι δεκαθλητές Γεωργακόπουλος και Παναγιωτακόπουλος που συμμετείχαν σε διάφορα αγωνίσματα. Άξιος προσοχής ο 15χρονος Ζαχαραίος Γιώργος Καλογερόπουλος που πέτυχε 18’’15 στα 150 μ. Μαζί του στο βάθρο οι δίδυμοι Παπαναστασόπουλοι.

Οι προπονητές των Ηλειακών σωματείων εκτός της Αναγέννησις που ήταν διοργανωτές στήριξαν τα Βιλαέτεια: Οι Καστανάς, Ασπραδάκης (Αμαλιάδα), Καίσαρης, Παυλόπουλος αδερφοί Γιάννης και Κύριλλος Παλαιολόγοι, Κουτσούνη, Βασιλείου (Πύργος), Κατσαρίδης (Γαστούνη), Καλογερόπουλος (Ζαχάρω) και η Μαρία Σωτηρακοπούλου (Λεχαινά).

Ενίσχυσαν τον αγώνα οι χορηγοί: Βασιλόπουλος Τρύφων, κεραμοτουβλοποία Παναγιωτόπουλος, Μελωδίες, Παπαδόπουλος ελαιουργία, Μιχαλόπουλος έπιπλα, Κοτσώρης Ιχθυοπωλείο, Νίκος Αλεξανδρόπουλος Ασφάλειες, Αριστοτέλης ΕΠΕ μεταφορές ανθρώπινου δυναμικού. Γιατρός αγώνα ο κ. Π. Παναγούλιας, δεν χρειάστηκε να παρέμβει.

100 μέτρα

1

ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1995

ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ

11,04

0,0

2

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11,22

0,0

3

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

11,42

-1,1

4

ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2002

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

11,47

0,0

5

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

11,53

0,0

6

ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

2002

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

11,62

0,0

7

ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

11,62

-1,1

8

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

2005

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

11,65

-1,1

9

ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

2004

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

11,65

-1,1

10

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1997

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11,70

0,0

11

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

11,84

0,0

12

ΜΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2006

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

11,91

-1,1

13

ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

12,12

-0,6

14

ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

12,34

-1,1

15

ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2005

ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

12,42

-0,6

16

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2005

ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ

12,52

-0,6

17

ΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

12,53

-1,1

18

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

12,72

-0,6

19

ΓΕΡΟΥΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ

2006

ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

12,79

-0,6

20

ΡΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2005

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

13,17

-0,6

21

ΝΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1986

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

13,45

-1,1

22

ΚΑΤΣΑΪΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

13,74

-0,6

150 μέτρα Κ-18

1

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

18,15

0,0

2

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

2007

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

18,61

0,0

3

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΣΩΝ

2007

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

18,94

0,3

4

ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2008

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

18,99

0,0

5

ΛΟΥΚΑΪ ΟΡΕΣΤΗΣ

2007

ΓΣ ΔΥΜΗΣ

19,49

-0,8

6

ΤΣΙΛΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

19,51

0,0

7

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2008

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

19,71

-0,8

8

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2007

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

19,80

0,3

9

ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2008

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

20,13

-0,8

10

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2008

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

20,16

-0,8

11

ΚΑΡΑΒΟΤΑΣ ΘΕΟΚΡΙΤΟΣ

2007

ΓΣ ΔΥΜΗΣ

20,18

-0,8

12

ΤΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2008

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

20,50

0,0

13

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

2007

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

20,63

-0,8

14

ΞΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

21,04

-0,8

15

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2009

ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

21,18

0,3

16

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

2009

ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

21,41

0,3

17

ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

2009

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

23,83

0,3

60 μέτρα Κ-14

1

ΚΟΤΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2009

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

7,99

2

ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

2009

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

9,08

3

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

2011

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9,35

4

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

2010

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9,50

5

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2010

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

9,60

6

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2010

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

9,77

7

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2010

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

9,95

8

ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

2009

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

10,00

200 μέτρα

1

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

22,83

-0,4

2

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

23,26

-0,3

3

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1997

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

23,62

-0,4

4

ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2007

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

23,90

-0,3

5

ΜΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2006

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

24,21

-0,4

6

ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2004

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

24,30

-0,4

7

ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2006

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

24,70

-0,4

8

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΓΣ ΔΥΜΗΣ

24,93

-0,3

9

ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΙΑΣΩΝ

2005

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

25,30

-0,4

10

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

25,36

-0,3

11

ΓΕΡΟΥΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ

2006

ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

25,85

-0,3

400 μέτρα

1

ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ

2003

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

50,01

2

ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΑΟ ΠΕΛΟΨ

50,36

3

ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2002

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

53,30

4

ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

53,92

5

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2005

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

53,96

6

ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2002

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

54,71

7

ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1984

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

54,89

8

ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

56,02

9

ΣΚΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2005

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

56,41

10

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2006

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

57,15

11

ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

57,18

12

ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

57,68

13

ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2005

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

57,95

14

ΣΑΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2002

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

58,24

1500 μέτρα

1

ΜΕΪΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

1994

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4,11,73

2

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4,13,06

3

ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

2005

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

4,17,91

4

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

2008

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

4,21,12

5

ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

2005

ΑΟ ΠΕΛΟΨ

4,26,05

6

ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

2006

ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

4,35,46

7

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1991

ΑΟ ΠΕΛΟΨ

4,35,60

8

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2005

ΑΟ ΠΕΛΟΨ

4,47,26

9

ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

4,49,07

10

ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

2008

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

4,52,93

11

ΠΥΡΙΟΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2008

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

4,55,72

12

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1990

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

5,02,90

13

ΚΛΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

2008

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

5,15,65

14

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2006

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

5,23,40

15

ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2008

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

5,30,55

Μήκος

1

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

7,07

1,8

2

ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

6,87

0,1

3

ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

6,66

1,2

4

ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

2004

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

6,55

1,1

5

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

6,36

-1,4

6

ΝΤΙΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2005

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

5,39

1,6

7

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2006

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

5,05

2,0

8

ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

5,03

2,0

9

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

2001

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

4,78

1,1

Άλμα σε μήκος Κ-18

1

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2007

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

6,09

3,5

2

ΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2008

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

5,42

1,9

3

ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

2008

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

5,25

-0,5

4

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΠΑΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ

2008

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

4,79

1,6

Άλμα σε ύψος

1

ΚΑΪΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

2,03

2

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

2002

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

1,81

3

ΝΤΙΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2005

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

1,60

3

ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2007

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

1,60

Ακοντισμός

1

ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

51,89

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

46,90

3

ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

2002

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

36,74

Ακοντισμός Κ-18

1

ΑΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

48,10

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

47,30

3

ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

42,24

4

ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

40,52

Σφαιροβολία Κ-18

1

ΜΕΡΑΪ ΚΛΕΒΙΣ

2006

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

17,27

2

ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2005

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

15,26

3

ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006

ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ

12,14

4

ΜΟΥΣΑ ΡΟΜΠΕΡΤ

2006

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

11,62

5

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2005

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

11,60

Σφαιροβολία Κ-14

1

ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2009

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

12,13

2

ΜΕΡΑΪ ΚΙΑΝΙ

2009

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

11,87

3

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

2010

ΓΣ ΔΥΜΗΣ

9,31

4

ΚΛΗΜΑΝΤΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2009

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

8,74

5

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2009

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

8,68

6

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

2009

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

7,75

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

100 μέτρα

1

ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ

2002

ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ

12,54

-1,8

2

ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

12,67

-1,8

3

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

12,78

-1,8

4

ΜΩΚΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2006

ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

13,21

0,5

5

ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

2007

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

13,33

0,5

6

ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

13,51

0,5

7

ΠΡΕΝΤΙ ΖΩΗ

2000

ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ

13,59

-1,8

8

ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1998

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

13,63

0,5

9

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΚΟΜΗ

2005

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

14,00

0,5

10

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

14,09

0,5

11

ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

2006

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

15,09

-1,8

12

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2006

ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

15,23

0,5

13

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ

2000

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

15,58

-1,8

200 μέτρα

1

ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

25,65

 

2

ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ

2003

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

25,97

 

3

ΠΡΕΝΤΙ ΖΩΗ

2000

ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ

27,75

 

4

ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1998

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

28,06

 

5

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2006

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

29,52

0,1

6

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2006

ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

30,75

0,1

7

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

2003

ΓΣ ΔΥΜΗΣ

31,01

0,1

8

ΝΤΡΕΤΣΑ ΜΑΡΙΝΑ

2006

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

32,43

0,9

9

ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

33,94

0,1

400 μέτρα

1

ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2003

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

58,13

2

ΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ

1998

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

59,64

3

ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗ ΑΝΝΑ-ΖΩΗ

2004

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

62,25

4

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2007

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

63,81

5

ΖΑΓΚΛΗ ΣΟΦΙΑ

2006

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

66,41

1500 μέτρα

1

ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

2008

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

5,00,64

2

ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

1997

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

5,02,89

3

ΜΟΥΖΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

2007

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

5,06,60

4

ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2008

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

5,11,39

5

ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2007

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

5,14,09

6

ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ

2003

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

5,14,75

7

ΛΕΚΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2007

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

5,23,79

8

ΜΩΡΑΪΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2005

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

5,30,52

9

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ

2008

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

6,03,73

5.000 μέτρα

1

ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2002

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

19,37,50

2

ΖΑΠΑΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ

2000

ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

20,45,74

Τριπλούν Γυναικών

1

ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ

1999

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

12,39

0,3

3

ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ

2006

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

10,74

0,6

2

ΤΣΑΚΑΙ ΓΚΡΙΣΓΙΟΛΑ

2005

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

9,69

1,5

5

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2006

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

9,30

1,0

4

ΝΑΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

2007

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

8,55

0,6

Μήκος Γυναικών

1

ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ

2004

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

5,78

0,5

2

ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ

2002

ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ

5,28

-1,5

3

ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ

2006

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

5,04

1,1

4

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

2004

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

4,75

0,0

5

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2005

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

4,36

-1,5

6

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

2005

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

4,22

0,6

Άλμα σε ύψος

1

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2004

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

1,62

2

ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ

2004

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

1,56

3

AΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

1,52

4

ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΟΗ

2006

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

1,47

5

ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΠΑΓΩΝΑ -ΜΑΡΙΑ

2006

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

1,42

Ακοντισμός

1

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

2001

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

43,38

2

ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020

41,52

3

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

2004

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

33,50

Ακοντισμός Κ-18

1

ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ -ΑΛΕΞΙΑ

2007

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

34,83

ΠΕΠΠΑ ΠΕΛΑΓΙΑ

2008

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

31,54

ΕΣ

2

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ

2006

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

30,62

ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΥ  ΙΟΛΗ

2007

ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

29,99

ΕΣ

3

ΚΟΥΝΟΥΣΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2006

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

27,15

Σφαιροβολία Κ-18

1

ΚΛΗΜΑΝΤΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

2007

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

10,92

2

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2007

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

10,61

3

ΝΑΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

10,57

4

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ

2007

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

10,29

5

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

2008

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

10,02

6

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2006

ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ

9,94

7

ΣΚΑΛΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2007

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

9,74

8

ΜΠΕΡΟΥΚΑ ΑΝΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ

2006

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

9,58

9

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ

2006

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9,21

10

ΓΚΙΩΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ

2005

ΓΣ ΔΥΜΗΣ

8,98

11

ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

2008

ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ

8,94

12

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ

2006

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

8,94

13

ΣΚΙΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

2008

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

6,81

14

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ

2007

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

6,26

15

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2008

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

5,67

80 μέτρα Κ-16

1

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2009

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

10,77

-2,5

2

ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2009

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

11,04

-2,5

3

ΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2008

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

11,14

-2,5

4

ΨΑΡΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

2008

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

11,33

-2,5

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

2007

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

11,57

-2,5

6

ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ

2008

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

11,57

-1,9

7

ΓΑΛΑΚΤΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛ.

2008

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

11,62

-1,9

8

ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ ΜΕΛΙΝΑ

2009

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

12,03

-1,9

9

ΥΦΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ

2009

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

12,08

-1,9

10

ΤΖΙΝΕΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2008

ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

12,26

-2,5

11

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2008

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

12,59

-1,9

12

ΚΡΙΘΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

2008

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

12,63

-1,9

13

ΠΑΦΙΛΙΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΖΩΗ

2008

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

14,14

-2,5

80 μέτρα με εμπόδια Κ-16

1

ΠΕΠΠΑ ΠΕΛΑΓΙΑ

2008

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

13,39

-0,7

2

ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ -ΑΛΕΞΙΑ

2007

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

13,45

-0,7

3

ΓΙΑΤΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

2007

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

14,39

-0,7

150 μέτρα Κ-16

1

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ

2007

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

20,02

-0,3

2

ΜΑΡΑΘΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2008

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

20,33

0,4

3

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ

2008

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

20,39

-0,8

4

ΠΟΝΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2007

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

20,48

0,1

5

ΞΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

20,52

0,1

6

ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

2007

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

20,78

0,4

7

ΜΑΧΑΙΡΑ ΤΡΙΑΔΑ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΑ

2008

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

20,82

0,4

8

ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2008

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

20,84

0,4

9

ΤΣΟΥΜΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2008

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

21,09

-0,8

10

ΚΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2009

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

21,40

0,4

11

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2007

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

21,54

-0,8

12

ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΑΣΑΝΔΡΑ

2008

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

21,55

-0,8

13

ΒΙΛΛΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

2007

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

21,67

0,4

14

ΡΕΝΤΕΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2008

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

21,76

0,4

15

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2008

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

21,76

0,1

16

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2008

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

21,78

-0,3

17

ΜΑΡΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2007

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

21,80

0,1

18

ΚΑΡΥΔΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ

2008

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

21,89

-0,8

19

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

2008

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

22,15

-0,3

20

ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΒΑΣΙΛΚΗ

2007

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

22,42

-0,8

21

ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2007

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

22,49

0,1

22

ΒΕΛΙΑΙ ΜΕΓΚΗ

2007

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

22,53

-0,3

23

ΤΣΑΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2007

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

22,70

0,1

24

ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

2007

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

22,79

-0,3

25

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2007

ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

22,80

-0,3

26

ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΜΑΡΙΑ

2009

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

22,99

-0,3

27

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

2008

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

23,20

-0,8

28

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2008

ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

23,73

-0,3

29

ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΕΛΕΝΑ

2008

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

24,11

-0,8

30

ΔΙΠΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΖΩΗ

2009

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

24,29

0,1

Άλμα σε μήκος Κ -16

1

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2008

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

5,06

0,3

Ε.Σ.

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ

2007

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

4,75

0,6

Ε.Σ.

ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2009

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

4,43

0,2

2

ΝΑΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

2007

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

4,17

0,1

3

ΤΣΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

2008

ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

4,00

1,0

4

ΦΡΑΓΚΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

2008

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

3,66

0,0

Άλμα σε ύψος Κ-16

1

ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2009

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

1,42

2

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

2007

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

1,32

60 μέτρα Κ-14

1

ΣΔΟΥΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ

2009

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

8,64

2

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2009

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

8,69

3

ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ

2010

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

8,87

4

ΜΠΗΛΙΩΝΗ ΣΟΦΙΑ

2010

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

9,00

5

ΜΠΗΛΙΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2010

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

9,07

6

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2009

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

9,08

7

ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ

2010

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

9,09

8

ΚΕΑΛΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

2009

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

9,31

9

ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΙΑ

2009

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

9,34

10

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2011

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9,35

11

ΘΕΟΔΟΣΗ ΜΑΡΙΝΑ

2011

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9,41

12

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ

2010

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

9,58

13

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

2010

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

9,62

14

ΚΑΤΣΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

2010

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

9,63

15

ΝΙΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ

2009

ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

9,67

16

ΜΑΡΑΘΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

2011

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9,72

17

ΚΟΛΟΒΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

2010

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9,76

18

ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

2010

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

9,86

19

ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2009

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

9,87

20

ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

2009

ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

9,97

21

ΜΑΡΑΘΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ

2011

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

10,04

22

ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2011

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

10,10

23

ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2009

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

10,18

24

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2010

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

10,37

25

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΥΡΜΩ

2010

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

10,92

26

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

2010

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

11,16

27

ΜΟΡΩΝΗ ΝΙΚΟΛΙΑ

2009

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

11,76

Σφαιροβολία Κ-14

1

ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ

2009

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

8,30

2

ΣΙΑΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2009

ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

7,90

3

ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2010

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

7,80

4

ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2010

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

6,74

5

ΚΥΤΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

2010

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

6,51

6

ΤΣΙΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΝΗ

2009

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

6,22

7

ΧΑΛΑΣΟΧΩΡΗ ΕΡΙΦΥΛΗ

2010

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

6,01

1 nΗ κούρσα των 100 μέτρων. Δύο βολίδες: Η Τραγουστή και η παγκόσμια Καρελλά έκαναν μια δυνατή προσπάθεια

285317369 419857136664680 88713187742249073 nΟ βουλευτής Ηλείας ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝΑΛ, Μιχάλης Κατρίνης στις απονομές της διοργάνωσης

2 nΗ βουλευτής Ηλείας της Ν.Δ. Διονυσία Αυγερινοπούλου βράβευσε τις νικήτριες του άλματος τριπλούν.

3 nΟ αντιδήμαρχος Παιδείας Γιάννης Πλεμμένος απένειμε στους νικητές του άλματος σε μήκος.

4 nΑπονομή από τον αντιπεριφερειάρχη Αθλητισμού, Εθελοντισμού και Ολυμπισμού Δημήτρη Νικολακόπουλο στις νικήτριες των 100 μέτρων.

5 nΑπονομή από τον τεχνικό σύμβουλο του ΣΕΓΑΣ Κώστα Μπούσια στους νικητές της σφαιροβολίας Κ-14 .

6 nΑπονομή από την αεικίνητη σύμβουλου της Αναγέννησης Κωνσταντίνα Σερούκα στους σφαιροβόλους. Ο Μεράϊ από την Ζάκυνθο με 17 μέτρα και 27 πήρε την πρόκριση για το Πανευρωπαϊκό της ηλικία του.

7 nΟ προπονητής της Αναγέννησης Πύργου Θανάσης Παπαγρηγορίου έχει απονείμει στους ακοντιστές του, προσφάτως Πανελληνιονίκες στο δέκαθλο τα έπαθλα.

8 nΟ Μεϊντή νίκησε στα 1500. Στην κερκίδα διακρίνεται ο προπονητής του Καστανάς που δίνει τις ανάλογες οδηγίες.

9 nΑπονομή στα κορίτσια από τον Πέτρο Μαντά μέλος του Διοικητικού συμβουλίου του ΣΕΓΑΣ.

10 nΟ πρόεδρος των προπονητών Γιώργης Παπανδρεόπουλος έχει απονείμει στους υψίστες τα βραβεία. Πρώτος με 2 μέτρα και 3 εκατοστά και νέο ατομικό ρεκόρ ο Μιχάλης Καϊπής.

11 nΟ πρόεδρος των κριτών Πάτρας Χριστόπουλος στους νικητές των σπριντ. Δεύτερος ο Ασπραδάκης από τον Κόροιβο.

12 nΟ Άρης Καλογερόπουλος Ν.Ο. Ζαχάρως στους νικητές του μήκους.

13 nΟ Θανάσης Παπαγρηγορίου έχει απονείμει τα έπαθλα στην Παναγοπούλου Νίκη και στις νικήτριες των 150 μέτρων.

14 nΑπονομή από την κριτή και διευθύντρια φυσικής αγωγής Πάτρας , παλιά πρωταθλήτρια του Αλφειού Επιταλίου συμπατριώτισσα Γεωργία Μητρογιάννη.

15 nΟ προπονητής Παυλόπουλος έχει απονείμει στα κορίτσια του άλματος σε μήκος.

16 nΗ ΓΓ του Απόλλωνα Πύργου Αναστοπούλου Λαμπρινή έχει απονείμει τα μετάλλια στους 1500ρηδες, πρώτος ο Δημητράκης Μεϊντή.

17 nΑπονομή από τον Σάκη Καίσαρη στην Μαργαρίτα Τσουκαλά και στις αθλήτριες του ακοντισμού.

18 nΟ Δημήτρης Ζαφειρόπουλος, προπονητής της Αναγέννησης έχει απονείμει στην Αβράμπου και στις εμποδίστριες των 80 μέτρων.

19 nΑπονομή από τον αντιδήμαρχο Γιάννη Αργυρόπουλο.

20 nΑπονομή από τον ταμία του ΣΕΓΑΣ Βασίλη Καρανάσσο.

21 nΑπονομή από τον φίλο του στίβου Τρύφωνα Βασιλόπουλο.

22 nΑπονομή από τον Πρόεδρο του ΣΕΓΑΣ Πάτρας Νίκο Μπαλάση στην Γεωργία Δεσπολλάρη

23 nΟ πρόεδρος των προπονητών στίβου Γιώργος Παπανδρεόπουλος έχει απονείμει στις νικήτριες του άλματος σε ύψος.

24 nΑπονομή από τον τεχνικό σύμβουλο του ΣΕΓΑΣ Μπούσια στις νικήτριες του άλματος σε μήκος.

25 nΟ προπονητής Μάκης Κόκκαλης με τα κορίτσια της γραμματείας απονομών Νίκη Πατσούρη, Αθηνά Κόκκαλη και Τζορτζίνα Παπαναγοπούλου.

Θέμης Μαντάς

Περισσότερα από την κατηγορία


28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

D318F270 1C22 4202 80DF B4E52E7916A0