praxitelis anastasopoulos 750x150 1021 bougatsa pasa 755x150 0122

Τα μυστικά των τυχερών παιχνιδιών Blogging Με Υπογραφή Πες μας και εσύ την άποψη σου Online Casino
Online Casino
Blogging Με Υπογραφή
Τα μυστικά των τυχερών παιχνιδιών Πες μας και εσύ την άποψη σου

09|04
2022
09:35

Διασυλλογικό πρωτάθλημα τέτραθλου Κ14 (1ος Αγώνας): Οκτώ τα σωματεία στην Ηλεία του στίβου

ΠΥΡΓΟΣ

Το προηγούμενο Σάββατο διεξήχθη στο Στάδιο «Χαράλαμπος Βιλαέτης» η 1η συνάντηση του διασυλλογικού πρωταθλήματος αθλητών και αθλητριών έως και 14 ετών. Οι λιλιπούτειοι συναγωνίστηκαν στους δρόμους αντοχής και ταχύτητας, στα άλματα και στις ρίψεις. Αποτέλεσε έκπληξη που είκοσι οχτώ αγόρια και εβδομήντα τρία κορίτσια , συνολικά εκατόν ένα παιδιά γέμισαν τα κουλουάρ, τα σκάμματα και τη βαλβίδα ρίψεων του Σταδίου.

Ακόμη μεγαλύτερη έκπληξη η παρουσία των γονιών-θεατών στις κερκίδες που με το συνεχές χειροκρότημά τους, έδωσαν θάρρος στα παιδιά τους, στα πρώτα αθλητικά βήματά τους.

Τα σωματεία της Ηλείας έγιναν πλέον οκτώ, αφού και η Γαστούνη με τον Γ.Σ. Αθλητή και τον γυμναστή κ .Κατσαρίδη κάλυψε ένα μεγάλο γεωγραφικό διαμέρισμα ενός Δήμου που δεν εκπροσωπείτο για δεκαετίες στον κλασσικό αθλητισμό. Η πόλη της Γαστούνης πριν από μισό αιώνα είχε τμήμα στίβου με έφορο τον αείμνηστο Μανωλάτο.

Όσον αφορά τις επιδόσεις, οι μετρήσεις σ’ αυτές τις ηλικίες , λιγότερο οι πρωτιές, έχουν σημασία, αλλά είναι σπουδαιότερο ότι η νέα γενιά επιλέγει τον αθλητισμό, τον κλασικό για ν’ αθληθεί.

Το Σάββατο 9 Απριλίου στο Στάδιο Αμαλιάδας έχει δοθεί ραντεβού για το δεύτερο αγώνα τετράθλου. Ώρα έναρξης 3 το μεσημέρι. Αγώνες κάνουν και στην Αχαΐα αλλά και στην Αιτωλοακαρνανία.

ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

                                                ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΟΛΟ
ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ                              8              7             15
ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ                            1             9              10
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ          5            11             15
ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ               5            10              15
ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ     1              9              10
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ    2            15             15
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ            2             4                5
ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ                            4              8              10

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ
1.200 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2009 ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 4’35’’9
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2009 ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 4’39’’8
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2009 ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 4’41’’3
ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2009 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4’42’’1
ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 4’52’’2
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’10’’6
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Κ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’14’’8
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’16’’9
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’20’’4
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’31’’4
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’40’’4
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Ι 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’40’’8

60 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-14
ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 8’’21
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9’’81
ΜΠΟΥΚΑΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9΄΄84
ΠΕΝΤΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9’’84
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 9’’93
ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 9’’94
ΖΑΜΠΕΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9’’99
ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 10’’04
ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 10’’06
ΓΡΑΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 10’’33
ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10’’38
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 10’’79
ΖΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 10’’98
ΚΑΡΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11’’09

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3,81
ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 3,77
ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3,75
ΚΛΗΜΑΝΤΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3,52
ΜΠΟΥΚΑΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ 3,40
ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3,22
ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 3,10
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 3,05
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 2,35

ΜΠΑΛΑΚΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 44,47
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝ. 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 43,67
ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 37,85
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 33,99
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 32,90
ΖΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 31,82
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 29,77
ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 29,68
ΖΑΜΠΕΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 29,29
ΓΡΑΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 28,72
ΚΛΗΜΑΝΤΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 28,59
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 28,08
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 27,95
ΚΑΡΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 25,60
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Κ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 25,35
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 24,44
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 22,66
ΠΕΝΤΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 19,54
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 18,93
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΣΤΑ του Ι. 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 17,27

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1.200 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΝΘΗ 2010 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4’22’’7
ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4’38’’8
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 5’03’’7
ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΙΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’28’’9
ΜΑΡΟΥΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’36’’6
ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’37’’6
ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 5’57’’4
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 6’01’’8
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 6’35’’0
ΜΟΡΩΝΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 6’41’’6
ΚΟΤΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 6’41’’7

60 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΣΔΟΥΓΑ ΑΛΕΞ -ΔΩΡΟΘΕΑ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 8’’53
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 8’’87
ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 8’’98
ΜΠΗΛΙΩΝΗ ΣΟΦΙΑ-ANAΣΤΑΣΙΑ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 9’’04
ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 9’’08
ΚΕΑΛΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 9’’19
ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 9’’26
ΚΑΨΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9’’33
ΥΦΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 9’’35
ΚΥΤΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 9’’45
ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ ΜΕΛΙΝΑ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 9’’54
ΚΑΤΣΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 9’’58
ΤΣΙΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΝΑ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 9’’58
ΚΑΚΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 9’’64
ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9’’64
ΜΠΗΛΙΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 9’’64
ΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 9’’65
ΣΔΟΥΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ -ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9’’66
ΚΩΤΣΑΚΗ ΦΙΛΙΩ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 9’’68
ΜΠΟΜΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9’’85
ΤΣΑΓΔΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 9’’85
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΝΝΑ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 9’’90
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10’’01
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10’’02
ΚΩΤΣΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2009 ΣΕΓΑΣ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 10’’03
ΚΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΣΕΓΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10’’12
ΚΛΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 10’’14
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΕΣΠ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10’’25
ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 10’’25
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 10’’29
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10’’31
ΤΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 10’’32
ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΚΑΤΙΑ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10’’33
ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 10’’47
ΓΡΑΣΣΟΥ ΑΛΕΞΕΝΔΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 10’’53
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 10’’63
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10’’64
ΦΙΛΙΑ ΧΡΥΣΑ 2010 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 10’’70
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ. ΚΩΝΣΤ. 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10’’88
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΣΥΡΜΩ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10’’89
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ.- Μ. 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10’’95
ΤΣΟΥΜΑ ΕΛΕΝΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10’’96
ΧΑΛΑΣΟΧΩΡΗ ΕΡΙΦΥΛΗ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10’’96
ΣΟΥΡΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 11’’01
ΑΛΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 11’’03
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 11’’06
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 11’’12
ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 11’’19
ΒΟΡΛΟΚΑ ΓΚΟΛΦΩ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 11’’28
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 11’’34
ΝΤΟΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 11’’37
ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 11’’39
ΣΕΪΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11’’60
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΟΥ ΛΥΔΙΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 11’’63
ΖΑΜΠΕΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11’’64
ΒΛΑΣΤΟΥ ΟΛΓΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 12’’04
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 12’’18
ΣΙΑΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 12’’28
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 12’’83

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΠΑΝ- ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4,41
ΥΦΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4,08
ΜΠΗΛΙΩΝΗ ΣΟΦΙΑ-ANAΣΤΑΣΙΑ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 4,07
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΝΝΑ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3,95
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 3,85
ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΝΘΗ 2010 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3,81
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3,80
ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ ΜΕΛΙΝΑ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3,80
ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3,73
ΤΣΙΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΝΑ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 3,71
ΔΙΠΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΖΩΗ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3,65
ΚΩΤΣΑΚΗ ΦΙΛΙΩ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3,53
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3,35
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 3,28
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΟΥ ΛΥΔΙΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 3,25
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 3,13
ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3,10
ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3,08
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2010 ΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 3,06
ΚΩΤΣΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 2,93
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ.ΚΩΝΣΤ. 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 2,82
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 2,75
KOKKΩNH ΒΑΣΙΛΙΚΗ-MAΡIA 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 2,74
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 2,72
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΕΣΠ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 2,68
ΤΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 2,62
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 2,60
ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 2,58
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ-Μ. 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 2,47
ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 2,41
ΑΛΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 2,26

ΜΠΑΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΣΙΑΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 31,09
ΚΟΤΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 28,82
ΚΕΑΛΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 28,37
ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 27,95
ΜΠΗΛΙΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 25,64
ΚΑΤΣΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 25,34
ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 24,53
ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΚΑΤΙΑ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 24,30
ΧΑΛΑΣΟΧΩΡΗ ΕΡΙΦΥΛΗ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 23,61
ΚΑΚΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 23,15
ΚΥΤΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 22,87
ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 22,57
ΜΑΡΟΥΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 21,74
ΜΟΡΩΝΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 21,21
ΤΣΑΓΔΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 20,86
ΦΙΛΙΑ ΧΡΥΣΑ 2010 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 20,86
ΒΛΑΣΤΟΥ ΟΛΓΑ 2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 20,63
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΣΥΡΜΩ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 19,26
ΖΑΜΠΕΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 18,70
ΚΑΨΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 18,55
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 17,94
ΒΟΡΛΟΚΑ ΓΚΟΛΦΩ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 17,70
ΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 17,38
ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 17,32
ΝΤΟΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 17,15
ΣΟΥΡΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 17,11
ΣΔΟΥΓΑ ΑΛΕΞ -ΔΩΡΟΘΕΑ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 16,43
ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 16,26
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 16,00
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 15,78
KOKKΩNH ΒΑΣΙΛΙΚΗ-MAΡIA 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 15,65
ΜΠΟΜΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 15,62
ΓΡΑΣΣΟΥ ΑΛΕΞΕΝΔΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 14,62
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 14,38
ΣΔΟΥΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ -ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13,83
ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΙΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 13,42
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 13,18
ΚΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13,13
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 12,50
ΚΛΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 12,44
ΣΕΪΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11,84
ΤΣΟΥΜΑ ΕΛΕΝΑ 2010 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10,51
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 9,81

ΘΕ.ΜΑΣ

diasulg1Ο Νίκος Καστανάς στην εκκίνηση των 60 μέτρων. Διακρίνεται ο Γιάννης Παλαιολόγος.

diasulg2Ο Γιάννης Ντούσης κριτής του στίβου απονέμει…

diasulg3Η ομάδα της Αναγέννησης Πύργου με τον εκ των προπονητών της Μάκη Κόκκαλη.

Περισσότερα από την κατηγορία


28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.