Τιτάν Πύργου: Χρυσό μετάλλιο η Μπάρμπα στο Τουρνουά πάλης της Ουτρέχτης

Εντυπωσιακή παρουσία για τους αθλητές- αθλήτριες του ΤΙΤΑΝ Πύργου στο δυνατότερο Τουρνουά Πάλης, που διεξήχθη στην Ουτρέχτη. Ειδικότερα, σ’ ένα τουρνουά με πάνω από 750 συμμετοχές απ’ όλο τον κόσμο, η Νικολέτα Μπάρμπα κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία της, κάνοντας άπαντες υπερήφανους.
Εξαιρετική ήταν η παρουσία και της Παναγιώτας Κωνσταντοπούλου, που κατέλαβε την 4η θέση, ενώ ο Γιώργος Νικολόπουλος κατετάγη 10ος και η Ρουμπίνη Τριανταφυλλοπούλου 11η.
 Παρουσία των αθλητών μας σαφώς και ικανοποίησε τους προπονητές του συλλόγου Αλέξη Κολιτσόπουλο, Χρηστο Μιχαλαίνα και Παναγιώτη Αναστασιάδη, καθώς είδαν σ’ έναν ακόμα αγώνα τους κόπους τους να δικαιώνονται.