Ποδόσφαιρο

Τοπικό Ποδόσφαιρο: Το πανόραμα του Σαββάτου 11/1

Α1 Κατηγορία: Διπλό . . . ελπίδας για Προοδευτική - Διπλό για Μαγούλα, Δαφνη - Νίκη . . . ανάσα για Παλαιοχώρι

Πανηλειακός: Δικοί του Φλίγκος, Βοσκόπουλος! - Πήρε και Σκοπιανό παίκτη

Δύο πολύ σπουδαίες μεταγραφές, που δείχνουν τη διάθεση του νέου μεγαλομετόχου του Πανηλειακού, πραγματοποίησε την Παρασκευή η ομάδα του Πύργου.

Πανηλειακός: Ανοίγει ο... δρόμος για Φλίγκο- Νέο απόκτημα ο Γαλανόπουλος

Οι τελευταίες εξελίξεις στην ερυθρόλευκη ομάδα

Μικτές Ηλείας: Δύο ήττες από Αχαΐα

Με ήττα άνοιξαν τις υποχρεώσεις τους για το 2014 οι Μικτές μας ομάδες, καθώς τόσο οι Παίδες όσο και οι Νέοι γνώρισαν τις ήττες από τα αντίστοιχα συγκροτήματα της ΕΠΣ Αχαΐας.

Το πρόγραμμα της Α1 Κατηγορίας μέχρι το φινάλε

Το πρόγραμμα από την 20η έως την 30η αγωνιστική

Γ' Εθνική: Μεγάλη νίκη για Δόξα- 2-1 την Καλαμάτα - Ισοπαλία για Βάρδα, ήττα για Αστέρα

Σούπερ Δόξα "τέλειωσε" την Καλαμάτα - Επεισόδια μετά τον αγώνα.

Πανηλειακός: Τα γκρίμισε όλα στο 90' - 1-1 με Βύζαντα

Ότι έχτισε με μαχητικότητα επί ενενήντα λεπτά, ο Πανηλειακός, κόντρα στον Βύζαντα Μεγάρων, στο "Μαρακανά" τα γκρέμισε σε ένα λεπτό στο φινάλε του αγώνα.

Πανηλειακός: Με άλλον "αέρα" κόντρα στον Βύζαντα

Ένα νέο ξεκίνημα τόσο με την έλευση και της νέας χρονιάς όσο και με την είσοδο του Θανάση Παπαγεωργίουστα διοικητικά του συλλόγου, επιζητούν άπαντες στις τάξεις του Πανηλειακού.

Α2 Κατηγορία: Ο Αργοναύτης νικητής στο ντέρμπι με τα Δουνέικα

Σπουδαία νίκη για Αλφειονίδα- "Χ" στα Λεχαινά

Α1 Κατηγορία: "Τεσσάρες" για Κακόβατο, Δάφνη

Μεγάλο διπλό για Χάβαρι στη Μανολάδα - Ισοπαλία στο Σκουροχώρι

Α1 Κατηγορία: Αποστολές . . . φωτιά για Νίκη και Άρη - Σπουδαία ματς στη . . . μάχη της παραμονής

Η έλευση του νέου έτους δημιουργεί καινούριες προσδοκίες στις ομάδες και αναγεννά τις ελπίδες τους για επίτευξη των στόχων τους.

Πανηλειακός: Νέα αρχή με Βύζαντα

Ένα νέο ξεκίνημα θέλει να κάνει την Κυριακή ο Πανηλειακός κόντρα στον Βύζαντα Μεγάρων (3 μμ), καθώς μια σειρά ατυχών αποτελεσμάτων έφεραν την ομάδα σε δυσχερέστατη βαθμολογική θέση.

Πανηλειακός: Έπιασε . . . δουλειά ο Βούζας - Ξεκίνησε προπονήσεις ο Λαμπρόπουλος

Σηκώνουν τα μανίκια οι ερυθρόλευκοι για το ματς με το Βύζαντα.

Α2 Κατηγορία: Σπουδαίες νίκες για Μυρσιναϊκό, Αλφειό, Καβάσιλα