andritsou 181025

andritsou 181025

ilalive.gr εξετάσεις

Φροντιστήρια Καίσαρης sotiropoulos skoubouri vets

03|06
2019
12:42

Άνοδος - Πρότυπο Φροντιστηριακό Κέντρο

Olympia Adventure Club

Δήμος Πηνειού: Οι σταυροί προτίμησης στις δημοτικές εκλογές (ΕΠΙΣΗΜΑ)

Δήμος Πηνειού
Σύνολο Εγγεγραμμένων 16.489
Σύνολο Ψηφισάντων 9.869
Λευκά 57
Άκυρα 330
Σύνολο Άκυρων/Λευκών 387
Έγκυρα 9.482

Συγκεντρωτικά Αποτελέσματα
"ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ" ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΗΝΕΙΟΥ 3.457
Κοινωνία των Πολιτών – Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση 3.162
ΔΗΜΟΣ ΠΗΝΕΙΟΥ-ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ 2.415
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΗΝΕΙΟΥ 448

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ - ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Βαρθολομιού

  1. ΜΑΦΡΕΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 557
  2. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 462
  3. ΒΥΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 448
  4. ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 413
  5. ΜΠΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 409
  6. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 377
  7. ΠΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 369
  8. ΔΑΜΑ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 285
  9. ΡΕΓΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 268
  10. ΓΙΑΤΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 247
  11. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 245
  12. ΤΣΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 109

Εκλογική Περιφέρεια Γαστούνης

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 736
  2. ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 714
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ 371
  4. ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΣΙΜΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 309
  5. ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 287
  6. ΑΡΒΑΝΙΤΗ-ΛΟΥΡΜΠΑ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 278
  7. ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΟΥ 253
  8. ΚΑΡΝΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 222
  9. ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 220
  10. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 181
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 181
  12. ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 163
  13. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 145
  14. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 114
  15. ΦΛΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 110
  16. ΡΗΓΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 81
  17. ΘΕΟΔΟΣΗ-ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΟΛΓΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 75
  18. ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 72
  19. ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63
  20. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 59
  21. ΠΡΕΚΑ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΣΑΒΒΑ 52

Εκλογική Περιφέρεια Τραγανού

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 160
  2. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 131
  3. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 114
  4. ΜΑΪΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 77
  5. ΣΟΛΩΜΟΥ-ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΥ 76
  6. ΛΕΝΤΕΡΗ ΖΩΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 67
  7. ΠΑΣΣΙΑ-ΓΑΛΑΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59
  8. ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 42

ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΗΝΕΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Βαρθολομιού

  1. ΤΣΕΡΕΜΕ ΑΡΕΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 433
  2. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 352
  3. ΓΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 207
  4. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 181
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 174
  6. ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 149
  7. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 110
  8. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 109
  9. ΦΛΙΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΓΓΕΛΟΥ 88
  10. ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 67
  11. ΧΑΛΤΟΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 45
  12. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37

Εκλογική Περιφέρεια Γαστούνης

  1. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 643
  2. ΚΑΤΣΑΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 494
  3. ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΕΡΜΑΝΑΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 456
  4. ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΕΙΡΗΝΗ (ΒΑΝΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 435
  5. ΛΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 431
  6. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 355
  7. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΟΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 249
  8. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 240
  9. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 226
  10. ΤΕΡΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 220
  11. ΚΛΑΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 207
  12. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 163
  13. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154
  14. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 153
  15. ΜΠΙΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 145
  16. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 133
  17. ΦΡΕΤΖΑΓΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 102
  18. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 97
  19. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 50
  20. ΚΑΛΑΡΥΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
  21. ΓΙΑΡΙΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39

Εκλογική Περιφέρεια Τραγανού

  1. ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 830
  2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 519
  3. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 513
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΓΑΤΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 471
  5. ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 433
  6. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 381
  7. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 352
  8. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 237

ΔΗΜΟΣ ΠΗΝΕΙΟΥ-ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Βαρθολομιού

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΟΣΚΩΤΑΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 367
  2. ΒΡΥΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 281
  3. ΤΖΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 212
  4. ΓΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΘΕΩΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 202
  5. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 184
  6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 184
  7. ΡΕΓΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 167
  8. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 159
  9. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΤΣΟΥΚΑΛΑΚΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154
  10. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100
  11. ΚΟΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 75
  12. ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 61

Εκλογική Περιφέρεια Γαστούνης

  1. ΚΟΛΟΚΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 477
  2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 364
  3. ΠΑΝΑΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 313
  4. ΚΑΛΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 290
  5. ΜΠΟΥΓΟΥ ΑΦΡΟΚΟΜΗ (ΚΟΜΗ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 252
  6. ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 215
  7. ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 202
  8. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 184
  9. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 182
  10. ΞΥΔΙΑ-ΣΚΑΛΤΣΑ ΜΕΤΑΞΟΥΛΑ (ΜΕΤΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 171
  11. ΧΡΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 165
  12. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 164
  13. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 135
  14. ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 124
  15. ΤΣΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 115
  16. ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΛΙΑ 108
  17. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 101
  18. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 94
  19. ΤΣΟΥΚΑΛΑ-ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 78
  20. ΧΡΟΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68
  21. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39

Εκλογική Περιφέρεια Τραγανού

  1. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 240
  2. ΣΟΛΩΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 153
  3. ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 144
  4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 135
  5. ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 109
  6. ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
  7. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25
  8. ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 9

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΗΝΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βαρθολομιού

  1. ΤΣΕΡΕΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 132
  2. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91
  3. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 51
  4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48
  5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 39
  6. ΣΤΗΘΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
  7. ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26
  8. ΓΙΑΤΡΑΣ ΤΑΫΓΕΤΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 20
  9. ΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΟΥ 20

Εκλογική Περιφέρεια Γαστούνης

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΠΗ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 107
  2. ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 105
  3. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 101
  4. ΦΡΑΓΚΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ 81
  5. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 70
  6. ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΜΠΟΥΡΟΥΚΑΚΙΑ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
  7. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 33
  8. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 24
  9. ΓΙΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 21
  10. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16
  11. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΑΡΑΒΑΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15
  12. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 13
  13. ΜΠΟΥΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
  14. ΠΑΤΣΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΥ 9
  15. ΚΑΛΑΡΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4

Εκλογική Περιφέρεια Τραγανού

  1. ΣΠΑΝΟΥ ΑΜΥΡΣΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 35
  2. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΓΑΚΛΗ 8
  3. ΚΟΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5
  4. ΤΣΑΚΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
  5. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3
  6. ΤΣΕΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 2

 


28ης Οκτωβρίου 1
Πύργος Ηλείας
Τηλ: 26210-30400
Δημοσιογραφικό τμήμα: 6976-869414
Εμπορικό Τμήμα: 6945556212
Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Copyright © 2011 Ηλεία Live!. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Μέλος του emedia logo  Όροι χρήσης - Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Συνεχίζοντας, αποδέχεστε την χρήση αυτών
Περισσότερα Ok Απόρριψη